Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kedvetek segíteni névötlet...

Van kedvetek segíteni névötletekben?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk, és az volt az ötletem, hogy férjem válasszon az mta oldaláról ami neki tetszik, ezeket gyűjtötte össze.


Fiú: Ábel, Adrián, Attila, Dominik, Hunor, Henrik, Kende, Keve, Noel, Patrik



Lány: Alíz, Adelin, Bianka, Diána, Flóra, Hajnal, Jázmin, Korina, Mila, Vivien, (van még Emma és Édua de vezetéknév miatt nem adnám..)


Tudom, elég vegyes stílus 😂


Nekem igazából mind tetszik ezek közül, ezért is nehéz dönteni


Nektek mi a véleményetek? Melyiket adnátok melyiket nem? Esetleg van kedvencetek ami nincs a listán?


Vezetéknevünk ei végződésű



2018. máj. 17. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Fiúnevekből a Dominik tetszik ezek közül. Én szeretem: Olivér, Milán, Alex, Dániel, Vencel.


Lánynévből tetszik a Bianka és a Mila. Az én kedvenceim: Léna, Liza, Luca, Alina, Zsófia.

2018. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

Fiú: hát ebből csak a noel, de az se tetszik és gyakori

Lány: alíz, flóra, mila

2018. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Patrik, Bianka.
2018. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Noel tetszik a legjobban, de annyi van belőle, mint égen a csillag. Ezért Ábelt mondok.


Lányok közül Mila és Bianka.

2018. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül Attila, Hunor, Kende, Alíz, Vivien (kislányom) tetszenek.
2018. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Fiúból tetszik: Kende, Adrián, Patrik

Én kedvenceim: Marcell, Zente, Soma, Kornél

Lányból tetszik: Flóra

Én kedvenceim: Zoé, Boglárka, Maja, Róza

2018. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ábel, Attila, Hunor, Dominik, Noel, Henrik, Patrik

Alíz, Flóra, Hajnal, Jázmin, Vivien tetszik.

Két név dupla mássalhangzóval: Korinna, Milla.


Szép és vállalható neveket gyűjtöttetek össze. Nekem a Dominik volt a kedvenc nevem, de mire oda került a sor, már lett a családban. A Henriket vagy az Attilát választanám. De! mivel nagyon sok Attilát ismerek, így a Henrik a befutó nálam.


A női neveknél nekünk a Flóra és a Jázmin volt listás. Kétségtelen, hogy mindkettő gyönyörű! A Hajnal is nagyon tetszik, bár nálunk nem lenne túl nyerő a Nagy Hajnal név!

2018. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

(7)

A kisfiam a Botond nevet kapta, nincs a családban és a környékünkön sem. Ha lesz még egy kisfiam akkor a Kornél nevet fogja kapni.

Női nevekkel bajban vagyok, sok tetszik. Talán a legjobban ezek: Kamilla, Liza, Bernadett, Gréta.

2018. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

tetszik:Ábel, Attila, Henrik, Kende, Diána, Korina, Bianka

nem rossz de nem adnám:Dominik, Hunor, Patrik, Alíz, Flóra Vivien,Jázmin, Flóra,

Semmi pénzért kategória nálam:Adrián, Noel, Adelin, Hajnal, Mila



Ezekből legjobban a Korina és a Kende tetszik

2018. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedvenc ezek közül: Attila, de tetszik az Adrián és a Henrik is. A Dominik sajnos nagyon gyakori lett. A többi nem tetszik.


A lányokból a Vivient és a Biankát adnám, Korina helyett a Karinát vagy Karolinát. A többi nem tetszik.

2018. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!