Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák/kisbabás anyukák van...

Kismamák/kisbabás anyukák van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 2,5 hónapos, és Budapesten lakunk. A párom nagyon sokat dolgozik, ezért általában egyedül vagyok vele itthon. A baráti körömben nem igazán vannak anyukák, mert mindenkinek a karrierje a fontos :/

2015. jún. 3. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy másfél éves fiam van és egy majdnem 5 hós kislány a pocakban :) szívesen beszélgetek, ha épp van szabadidőm :)
2015. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én 29.5 hetes kismama vagyok és kisfiút várok :) még a neve nem teljesen biztos.... első kisbabánk lesz nagyon várjuk már :)
2015. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5 hónapos lánykám van, írj nyugodtan ha szeretnél :)
2015. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen beszélgetek ha gondolod irj nyugodtan :)

Junius 17-re vagyok kiirva elso baba lesz es kisfiu:)

2015. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ha akarsz nekem is írhatsz.Van egy 9hos és egy 5éves lányom. Amugy nekem sincs a közelembe kisbabás anyuka akivel tudnék beszélgetni.
2015. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Van egy 16 hónapos kislányom. Mi is Budapesten lakunk😊.
2015. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom 3 éves.Van 2 kisöccse is a nagyobbik 2 éves lesz a kisebbik fél éves.Mi is Budapesten lakunk , és sajnos az én párom is sokat dolgozik.Baráti körünkben szintén nem nagyon akadnak gyermekes családok , ill. olyan ahol már iskolás a gyermek.Szívesen beszélgetnék veled , ha neked is van kedved!Üdv: Alexa
2015. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!