Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forgalmas főút mellett lakók!...

Forgalmas főút mellett lakók! Nyáron, nyitott ablakoknál tud nyugodtan pihenni egy kisgyermek? Zajt, port stb. hogyan viselik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Zajt, port megszoktam, 15éve itt lakunk (azj, por, autók, villamos), szerencsére a 2 gyerek szobái a kertre néznek.

Bp-en (Kispesten) van, minden közel, úhgyhogy én nem is költöznék el innen

Amúgy ha nagyon meleg van este megy a nappaliban a klíma, ha nem annyira,akkor nyitva bukón az ablak és ritkásra engedve a redőny.

2010. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos babám sajnos felébred az erősebb utcazajra (kukásautó, motor, teherautó, stb.), szóval amikor alszik, mindig becsukom az ablakot. Pedig sokkal szívesebben altatnám nyitott ablaknál, amikor meleg van. :-(
2010. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor alszik, akkor a szobájában csukva van az ablak.
2010. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hatalmas a zaj,ráadásul az út is "szr",így belerázkódik az egész ház,ha mennek a kamionok.:((Pedig de szeretnénk éjjel nyitott ablaknál aludni...csak akkor is mennek,.Én őszintén szólva már megbántam hogy ideköltöztünk,a baba miatt meg pláne.Hatalmas a por, a függönyöket 2 hetenként mosom.Az ablak persze zárva van,de így is bejön a nyitott ajtón,mert ugye szellőzni meg csak kell valahol.
2010. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ráadásul Balatonnál lakunk, ilyenkor az első szobákban egyszerűen nem lehet nyitott ablakoknál tévézni. De megszoktuk. Inkább hátsó részre kell tenni a gyerek szobáját, ez az egyetlen megoldás! Bár úgy vettem észre ezen csak én aggodalmaskodok, a lányom nem :))
2010. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!