Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6honapos kisbabam felorankent...

6honapos kisbabam felorankent felkel ejszaka, miert?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jo alvo volt, csak enni ebredt es mar aludt is vissza. 2 hete maszik, es mar allna is fel. Nem tudom miert van, de ejszaka felkel felorankent es nem enni, mert ha cicit adnek neki nemkell. Ilyenkor hasra fordul maszik félalomba es sir. Sehogy nem tudom megnyugtatni, csak ha felallok vele es setalok.. de igyis elalszik, lefekszunk es felora mulva kezdodik minden elorol. Miert van ez? Mit tudok csinalni, hogy jobban aludjon?
2018. máj. 27. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert 6 hónapos. Fogzik, mozgásfejlődik és ez zavarja álmában. Nem tudsz csinálni semmit, csak túlélni, majd lecseng.
2018. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiam is ilyen volt. Fogzás idején Dentinox-szal kenegettük az ínyét, az hatásos volt valamivel. De ebben a korszakban mást nem nagyon lehet tenni. 9 hónapos korától sokszor hagytam magam mellett aludni és másfél éves korától egyedül alszik a gyerekágyában (nem rácsos ágyban)
2018. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzás, mozgásfejlődés. Másfél hónapja ez megy nálunk is. Hol jobb hol rosszabb. Napközbeni alvasokra jobban figyelek, hogy ne zavarja meg semmi és ha tehetem ( és legtöbbször úgy intézem, hogy tehessem) alszok vele én is, hogy pótoljak vmennyit.
2018. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a White Noise-t, az segít bent maradni az alvó ciklusban. A babák ciklusa olyan 20 perc, ezért van, hogy sokan felkelnek 20 perc után, mert akkor kijönnek a mély álomból és vagy hang miatt (vagy a hang hiánya miatt), felébrednek. Ez a fehér hang nálunk sokszor segített, a legjobban akkor aludt mindig is, amikor mondjuk esett az eső és ütögette az ablakot, az tökéletes fehér zaj volt.
2018. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!