Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt az ásvány vízet is forralj...

Edus83 kérdése:

Azt az ásvány vízet is forraljam amelyikre az van írva, hogy forralás nélkül is adható? Vagy azt tényleg nyugodt szívvel adhatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb. 5 hónapos kora óta adom neki az ilyen forralást nem igénylő ásványvizet, és soha nem volt tőle semmi baja. Egy hét múlva tölti a 11 hónapot, és már sokszor van olyan, hogy 24 óra letelte után sem forralom neki.
2010. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki, de felbontást követő 24 óra elteltével forralni kell. Én nem tudtam, mert nem olvastam el az apróbetűs részt csak később, és forralás nélkül adtam neki több nap eltelte után is, és nem lett tőle baja.
2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!