Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos kislanyom 2x kel...

3 honapos kislanyom 2x kel ejszaka szopizni. Hajnali 5kor amikor eszik nem hajlando visszaaludni. Nem is volna baj de sir ha nem beszelek hozza, ezert en mar nagyon faradt vagyok. Hogyan tudnam visszaaltatni meg legalabb 2 orat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleget eszik ilyenkor? Mert lehet, hogy még éhes és enni kér. Próbáld meg egy picit felemelni, megbüfiztetni, aztán tedd vissza cicire, hátha még jólesne neki pár korty. Esetleg cseréld ki a pelusát. Az én lányom néha csupán attól megnyugszik, hogy átcsomagolom. Ez még olyankor is beválik, ha egyébként tiszta a pelus. Kibontom, visszacsomagolom és már jól is érzi magát.
2008. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze ,mert ő a mamával akar lenni,és nem egyedül,bújjatok össze kicsit hátha az ágyadban elalszik.Bár megjegyzem nálunk is ez a helyzet,én megetetem,tiszta pelus,átöltöztetem nappalisba,mert már ő sem akar ellaudni,úgy csinálok,mintha rendesen reggel lenne,aztán egyszercsak elalszik,igaz sokat a kiságyba visszarakom közben,és beszélek hozzá,mozgolódok körülötte.Sajnos az én manóm ilyen koránkelő.14 hetes
2008. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen.

Azzal tudsz esetleg manipulálni,h megpróbálod később lerakni este.Hátha reggel fáradtabb lesz.

2008. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 hós, és dettó ugyanezt csinálja... Egyszerűen csak játszani akar... :S Én meg olyan vagyok mint egy zombi... Én azt szoktam csinálni, hogy ha délután elalszik, én is lepihenek. Így már hozzászoktam a hajnali keléshez. Reménykedem, hogy egyszer csak megváltozik... Kamaszkorban pedig majd azért küzdünk, hogy ne délután 2 kor keljen már fel, hanem egy kicsit hamarabb... :)
2008. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kialudta az esti adagját, azért nem alszik vissza. Amit tehetsz szerintem: próbálj meg este akkor lefeküdni, amikor a kislányod, akkor ki tudod talán aludni magad. Ha tudod, mikor szokott napközben egy nagyobbat aludni, akkor aludj te is, vagy legalábbis feküdj le pihenni.

Mikor szokott este elaludni a kislányod? Mióta nem alszik vissza hajnali 5 után?

2008. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rakd oda magad mellé az ágyba, és aludjatok reggelig együtt. Így mindketten tudtok aludni egy jót. Akkor majd ott megnyugszik mert érzi a jelenlétedet, és te is tudsz pihenni.
2008. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!