Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem egészen 2éves lesz a...

Nem egészen 2éves lesz a gyerek, amikor érkezik a tesója, ezért kap majd egy ifjúsági ágyat. Akinél hasonló idôszakban történt, a szülés elôtt mennyivel szoktattátok ôt át az ágyba?

Figyelt kérdés
Hogy ment? Tudott aludni az új ágyban? Hasznos tanácsot elfogadok :)
2018. jún. 3. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Legalább 2-3 hónapja legyen megszokni, hoby ne érezze azt, hogy a baba miatt van kitúrva a saját ágyából.
2018. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos volt. És 21, mikor szültem a kicsit.

De ha tudom, hogy ennyire imádja az új ágyat és nem kell éjjel annyit visszaaltatni, már 14-15 hónapos korában lecserélem. Utálja a kiságyat. Szóval nem csak a kicsi miatt kapta az újat.

2018. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13 hos kora ota alszik leesesgatlos gyerekagyba, siman vette, imadja. Mar akkor ugy adtuk elo neki hogy ez mekkora nagy ajandek es azert mert o mar milyen nagy.
2018. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos volt, minden gond nélkül átszokott, neki is jobb hogy mellé tudunk feküdni, sokkal könnyebben elalszik ,nem veri be a fejét a rácsba, több helye van forgolódni.
2018. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm


3-mas és 4-es, ti is tesó érkezése miatt tettétek át? Mennyivel a szülés elôtt?

2018. jún. 3. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem en nem teso miatt, szerintem nem ezen fugg elfogadja-e :)
2018. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi tesó érkezése miatt vettünk leesésgátlós ágyat. Március végén érkezett meg az ágy és június 16-ra vagyok kiírva. A két gyerkőc között 23 hónap lesz.

Úgy szokattuk át, hogy a kiságy is maradt a szobában és mindig meg kérdeztem hol szeretne aludni, meg napközben az alvós állatait az új ágyra raktuk és mondtuk, hogy ők ott alszanak míg ő játszik. Aztán az egyik déli alvásnál az új ágyat választotta. Utána ott aludt délben. Az esti alvásra még vártunk kb. 1 hetet, de ugyan úgy minden este megkérdeztem hol szeretne aludni, közben mondtuk neki, hogy a nagyfiúk már ott alszanak. Aztán egyszer csak azt mondta este, hogy az új ágyban alszik. Azóta ott alszik. Kb. még egy hétig volt a szobájában a kiságy, aztán áthoztuk a miénkbe és mondtuk neki, hogy a tesója Norbi fog ott aludni. Soha nem eröltettük az új ágyban alvást. Kb. 1 hónap alatt sikerült átszokatni ezzel a módszerrel. Bocsi ha hosszú lett :)

2018. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld :)
2018. jún. 3. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
1 évesen tettük külön szobába, 18 hónaposan kapta a leesésgátlós ágyat, és 23 hónapos lesz mikor érkezik a tesó. Énis úgy olvastam hogy jó ha eltelik az ágy és a tesó érkezés között minimum 2-3 hónap.
2020. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!