Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrben hol lehet olcsó, jó...

Győrben hol lehet olcsó, jó minőségű és szép babaruhát venni?

Figyelt kérdés

Olyan helyek érdekelnek, ahol nem kerül több ezerbe egy rugi...

Hol érdemes vásárolni?


2010. jún. 15. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Auchan vagy Tesco?Nem konkrétan a Cherokee-ra gondolok,mert az szerintem drága,(de nagyon szép:),hátha van más márka is.

Ha nem vagy rest,turizhatsz is,az ott lévő babarucik teljesen újak,ezen mindig meglepődök.

2010. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Auchan nálunk Győrben nincs. Tesco-ban vannak jó minőségű ruhák. C&A-ban keresd a leértékeléseket, ki lehet fogni jókat. A Teleki László utcában (Pálffy utca sarok) van egy angol gyerek turi ott is találtam már jó darabokat.
2010. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Most nyílt egy turi, még nem voltam, de nézd meg.
2010. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Most mentem fel az anyatanya honlapjára és nem túl jó hozzászólásokat olvastam, de rád bízom, hogy megnézed-e a boltot.
2010. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 16. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is Teleki sarkán lévő turiban vásárolok, nagyon jó minőségű ruhák vannak, sokszor még a címke is rajta van a ruhákon. Pólók 400-600 Ft, bodyk 400 Ft, nadrágok - szoknyák 1000 Ft körül vannak.

Anyatanya - voltam a nyitás napján, hát nem jött be. Nem szépek a ruhák, bolyhosak, régimódiak.

2010. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!