Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb, melyiket...

Melyik a legjobb, melyiket javasoljátok, úgy hogy illatra is és árba is szuper legyen?

Figyelt kérdés
Két kisfiam van,egy 18hónapos és egy újszülött..Olyan tusfürdő és egybe sampont keresek,amit mindkettőnek használhatunk egyszerre
2018. jún. 6. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Sokan a gyógyszertári fürdetőt fogják írni, de szerintem az borzalom, sosem kentem a babám bőréhez.


Mi a Babé termékeket használjuk már 2 és fél éve, maximálisan jó. :)

2018. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Én Nivea babyt használok 2in 1 tusfürdő és sampon, újszülött kortól, illatmentes majdnem teljesen, egy enyhe nivea illata van, 2 éves mai napig ezt használja. Pumpás kiszerelés,nagyon sokáig elég egy flakon.

Mivel újszülöttre is ugyanazt akarod, nem ajánlok illatos terméket mert mindkettő még kicsi hozzá, felesleges, nekik a babaillatot kár is elnyomni.

2018. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Mi is Babét használunk, sampont és fürdetőgélt. Ebben semmi mesterséges adalék nincs, nem a legolcsóbb, de szuper, és sokáig elég. 2 éves a kisfiam, újszülött kora óta ezekkel fürdetjük.


A samponjuknak egyébként "koszmó elleni" a megnevezése, és nem csak kezelni jó, hanem megelőzésre is, soha nem volt koszmós a kisfiam fejbőre.

2018. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi Uriage-t használunk, nekünk bevált.

Viszont megelőzésre mi is a Babe koszmó elleni sampont használjuk és eddig lekopogom de nem volt ilyen problémánk.

2018. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertári mosakodót használom fürdetéshez. A doki folyton dícsérte a kisfiam bőrét, úgyhogy nem váltottam. Sampon a Fa baby tusfürdője, abból is a rózsaszín. 2 in 1 de mi csak hajat mosunk vele. Nekünk bevált.
2018. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babyzoot használunk, magyar, mindenmentes és eddig nagyon bevált. 10 hónapos.
2018. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!