Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen testapolo szereket...

Milyen testapolo szereket kell megvenni egy ujszulotnek? Melyik a legjobb marka? A babaolajat javasoljatok? Azt furdes elott vagy utan kell hasznalni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertáriakat, gyerkorvos írja fel őket, szülés előtt menj el hozzá
2009. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Születés után, a gyógyszertárit fogom használni, amit a gyerekorvos ir fel,utánna pedig én Gabi termékeket vettem. A Jonhsons azt mondják, nagyon szárítja a baba börét, viszont a Niveáról is jókat hallottam. Minden jót! 38hetes
2009. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló véleményen vagyok.Születés után gyógyszertári,utána viszont ha megengedheted magadnak vegyél bio termékeket.Drágább de szerintem jobb ha az a baba ilyen termékekkel van ellátva mint a Johnsyval:SEgyébként én most ilyet használok,nekem elég száraz bőrőm van és nekem is kiszárította,szóval én vagyok a legjobb tesztalany.
2009. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertáriak a legjobbak a babának. Amikor kimegy a doki a kórházból való hazaérkezés után, akkor kiírja (általában aznap kimegy). Nekem már a kórházban is írtak ki néhány receptet. Babaolajat csak a hajlatokra használtam az első hetekben, azóta nem használom és testápolót se..
2009. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp gyógyszertári készítményeket használj, azok garantáltan illatanyag és allergén mentesek! Így nagy valószínűséggel kivédhető az allergia és az ekcéma.

A babaolajat illetően nem mindenki szereti. Fürdés előtt kell a baba hajlatait átkenni. De olajból is a gyógyszertárit érdemes használni.

2009. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nem otthon élek,itt nem irnak fel gyogyszertàri készitméyt.

Én kezdeteknél a Johnson termékeket vettem meg.

Az olajat nem közvetlenül a börére kentem,hanem a fürdövizébe öntöttem.A hajsampont nagyon szeretem,nem koszmos a fejböre.

A hintöporjàt nem hasznàlom,a testàpolojàt sem szeretem.

Popsira csakis Bephanten kenöcsöt hasznàlok.Az én babäm böre szép,de mindenkinek màs vàlik be.

Bàr ha bizonytalan vagy,akkor én is ajànlom,mint az elöttem irok,hogy gyogyszertàri készizményekkel kezdj!

2009. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Olajnak,amivel letörlöd a hajlatokat fürdés elött jó a tiszta étolaj.Én vettem a gyógyszertárba üveget és abba töltöm mindig/védönő mondta,és gyógyszerész ismerös is!Ők is azt adják!/Fürdetőt,popsikrémet elösször a doki által felirtat használd,az tuti jó és olcsó is!ÉS ne feljts a köldökcsonk ápolására alkoholt és spéci hintőport venni-azt nem írják fel!
2009. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam lassan 7 hónapos lesz, és még mindig a gyógyszertári popsikrémet és fürdetőt használom. Nem is áll szándékomban mostanában váltani, mert tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Babaolajat soha nem használtunk. Samponból a Babé koszmó ellenit vettem meg.
2009. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!