Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan mosható uszópele ka...

Van olyan mosható uszópele ka amit lehet fürdőruha alá fel venni? Úgy mint egy sima pelust.

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek mi értelme lenne?


Mosható uszopelenka úgy néz ki, mint egy fürdőbugyi

2018. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem. Pont az a jó a mosható fürdőbugyiban (egyébként nem moshatózunk), hogy nem kell már se alá, se fölé semmi.
2018. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

*lányomnak ilyen volt:

[link]

2018. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Vannak olyan fürdőbugyik, amiknek gumis a derekuk és a combjuk, és nem tapadnak, direkt erre a célra. Nem kell alá úszópelenka. Pl ez:

[link]

2018. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
De 4-es, ez alá kell, mert ennek az anyagán átmegy a széklet. Ahhoz hogy bent maradjon nem elég, ha gumis. Nem minden gyerek szilárdat pottyant.
2018. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Én is szeretem ráadni a fürdőruhát. Gondolom az uszopelusra rá lehet adni. Eddig csak itthon fürdött fürdőruhában, pelus nélkül.
2018. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Ra lehet adni, de a mosható udzopelusra minek? Pont úgy néz ki, mint a sima furdobugyi.


Pl: [link]

2018. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
4-es vagyok, 4 hónapos kora óta hordom babaúszásra a gyerekemet. Amit linkeltem, az bélelt, nem kell alá úszópelus. A leírásában is benne van. Kérdező, vegyél ilyet vagy hasonlót nyugodtan. Ne egy vastag bélést képzelj el, mert az csak felszívná magát vízzel. Ezek arra jók hogy a kakit benntartsák. De vízben ennél többet az eldobós pelus,sem tud, sőt, a mi babaúszásunkon jobban szeretik a moshatót, mert az eldobható könnyebben átereszt.
2018. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, nem, ez csak úgy bélelt, mint egy felnőtt fürdőruha bugyi. Dupla anyag, DE nem PUL réteg az egyik, mint egy valódi mosható fürdőbugyiban.


Egyébként normális babaúszáson dupla védelmet kérnek, amiből az egyik nem gumis, hanem száras alsó.

2018. jún. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

nos, mi egy sima legolcsóbb kínai zsebes pelust (persze üresen) használtunk erre a célra. tökéletesen megfelelt. nem ruháztam be külön úszópelusra.


mondjuk még fürdőruhát nem adnék rá, hiszen a fürdőruhák alapjában véve szűkek, így biztosan kényelmetlen lenne. Meg minek?

2018. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!