Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell szedni a lindynette...

Hogy kell szedni a lindynette 30-at? Most fogok szedni elösször, leirást nem kaptam, mert csak 1 levéllel váltottam ki.

Figyelt kérdés
menzi elsö napján pl mindig este?utánna 7 nap szünet?és a 7.ik vagy a 8.ik napon szedem be?
2010. jún. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ne kamuzz, az 1 leveles dobozban ugyanúgy van leírás mint a 3 hónaposban.
2010. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem kamuzok 3 havit irt ki a doki,de csak 1 havira volt pénzem,igy kivett belöle 1 levelet,a többit elrakták,receptet visszaadták.ha nem hiszed el akkor ne irj
2010. jún. 16. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, ez az amit normális gyógyszerés nem csinál, egyrészt mert tilos, másrésszt mert ez lesz a vége.

Egyébként ha rákeresela neten, akkor fent van:

[link]

2010. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok. Én is jártam már így patikában, velem közölték, hogy hiába van három havi felírva, csak egy levelet adnak, mert nincs több. Azért vissza kellett mennem két nap múlva.
2010. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!