Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk dokinál felírt a 6...

Ma voltunk dokinál felírt a 6 hónapos fiamnak Milupa HA Vaníliás rizspépet, amit ki is váltottam. De miért kell neki adnom dél környékén, ha ő eddig csak és kizárólag szopizott?

Figyelt kérdés
De. és du. meg gyümölcsöt. Nem értem miért kell ilyen mű kaja, ha ehet gyümölcsöt, főzeléket, na meg anyatejet?
2010. nov. 9. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

mert nem is kell neki, ha eddig rendesen rendesen szopizott. hat hónapos korban javasolt az egyéb ételekhez szoktatás megkezdése, ált. almapéppel kezdik. Főzeléket picit később, ha a gyümit megszokta... (azt is ilyen összeturmixolt főtt zöldséggel stb).

Védőnőtől kérhetsz segítséget, szívesen felvilágosít! Meg nagyon sok babár-mamás könyv áll rendelkezésre/édesanyád is tuti szívesen segít!

2010. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell adnod.Szopás,gyümölcs,főzelék.Sokkal jobban jár vele.Vagy úgy gondolta a doki,hogy kezd el elválasztani???
2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kell, a dokik gondolom pénzt kapnak aztuán, ha felírják.

Bőven elég neki az anyatej és napi 1x gyümölcs és/vagy zöldség.

2010. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj neki pépet, ha szopizik, felesleges. Az én babám 4 hónapos kora óta kapja, de ő addigra tápszeres lett, változatosságnak kapta a tápszer mellé.
2010. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!