Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hasznos dolog az...

Mennyire hasznos dolog az etetőszék?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos és egy-másfél hónapja hozzátáplálunk. Még szépen eszik, ül az ölemben. Azoktól várok elsősorban választ, akiknek már nagyobb a babájuk: kell-e etetőszék egy örökmozgónak, aki pl. már egyedül akar enni, vagy nem feltétlenül szükséges?
2010. jún. 16. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon!

Mi még mindég használjuk.

2010. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az ölemben én nem tudom etetni hiszen nekem háttal ül. Mindent elvenne az asztalról és lesöpörne vagy nálatok nem?


Mi már 5 hónapos korától használjuk. Dönthető a háttámlája is. Lemostható stb..


Egyszerűen elhagyhatatlan kellék szerintem.

2010. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi. nálunk még megy az ölemben etetés, oldalt ül én meg pont rálátok, de attól tartok már nem sokáig marad meg így. :)
2010. jún. 16. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy legyen. És a legolcsóbb ikeás a legjobb, nekem nem az van, hanem a drágább, amikor egyedül kezd enni a baba (az enyém 7,5 hónaposan már követelte), akkor másképp sztem nem lehet megoldani. Arról nem beszélve, hogy amikor megy, meg áll, meg mászik, akkor abba be tudod tenni, ha kiviszed magadhoz a konyhába és biztonságban van, még te ténykedsz.
2010. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én meg sem lennék nélküle!!! :) HETI 1-2X VOLTUNK ANYUMNÁL DU, DE MI ODA IS VETTÜNK A LÁNYOMNAK, MERT NEM LEHETETT ANÁÉLKÜL NORMÁLISAN ETETNI. :)

nagyon kell. Én ha mosogatok, vagy főzök, akkor is ott van, és néz. közben meg rágcsál valamit. :) 9 hós

2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nagyon hasznos!! 4 hós kora óta használjuk most 10 hós szereti is szerencsére:)!Sokat elvan addig is míg főzök mosogatok! Érdemes venni!
2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor egyre önállóbb, valóban nagyon hasznos dolog az etetőszék, de hidd el, nem elengedhetetlen ez sem, akár sok más dolog sem. Jó, ha van, de azért nem vennék külön a mamákhoz is... Az enyém 21 hónapos, egyedül eszik 15 hónapos korától és ha a mamánál vagyunk, bizony, az ölemben ül.... Igaz, én itthon is csakis az etetés idejére használtam/om, így nekem a legegyszerűbb is bőven megfelelt..
2010. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az enyém utálja csak reggel hajlandó benne enni és este. Akkor is 5 percig ha benne marad után már mászik kifelé. Ő állva eszik meg közben jön megy és odajön egy-egy falatért. Már gondoltam rá, hogy elteszem mert tök felesleges.

16 hónapos

2010. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Kell! Főleg, ha örökmozgó. Abba beteszed, bekötöd, ha úgy látod jónak, így megszokja, hogy ülve eszünk és nem pattogunk el az asztaltól evés közben.

Ha bölcsibe, oviba kerül ott sem lehet elrohangálni az asztaltól.

Különben meg praktikus, az öledben etetni egy idő után nem fogod tudni, a rendes székhez meg még 2 évesen is kicsi. Így nyugodtabban tud enni az egész család.

2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ;)
2010. jún. 16. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!