Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés

2. Babánkat várjuk. Aki fiú. Az első kislány.

Így kell neki egy-két fiús ruci. Meg őszi baba lesz. Lányom tavaszi volt. Így a méretében kell pl overál ilyesmi. Meg 1-2 praktikus dolog amit lányomnál nem vettem. De most úgy gondolom jól fog jönni.

Na de nem is ez a lényeg.

De kb már beleőrülök az egészbe. :D

Mar ott agybajt kapok h a kórházba mit is kell összeszedni. Jó. Amúgy is szokásom túlbonyolítani mindent. De már kivagyok. Esküszöm a lányomnál sokkal könnyebb volt.

Más is van így, hogy elveszik az összeírásokban?



2018. jún. 13. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordítva voltam, a kicsinél könnyebben kezeltem. A nemük is fordítva volt, a nagy fiú és őszi, a kicsi lány és nyári. Kb a kiságyat és a pelenkázót, kiskádat, légzésfigyelőt levéve mindent meg kellett venni de listám se volt, igaz annyira nem koptak el az emlékek, 21 hónapos korkülönbséggel.
2018. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!