Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Kerlanyoknak keresek nevet. Az egyikőjük biztosan megkapja a Gaia nevet.

Tovabbiak amik tetszenek:

Bejke,Apol, Anka, Freja, Eisa, Borka

További ötleteket is várok.

Kérlek ne kovezzetek meg amiért ezek a nevek tetszenek.


2018. jún. 17. 22:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is rögtön a ganaj jutott eszembe.
2018. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

Biztos voltam abban hogy idétlen betűhalmazokat fogok látni ha megnyitom, ne haragudj :) Hiányolom a csodás Zejnep nevet, az is ezen a szinten van.


Viccet félretéve a Borka az egyetlen ami szép. A többi - nagyon sajnálom - konkrétan nevetséges. A legalja a Bejke....hát ez alulmúlta a gyakori anyuka-közösség kedvencet, a Zejnepet is..

2018. jún. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem tetszenek. Tipikus kivagyiskodó, "énmajdkülönlegeséteszemagyerekem" névadás...Kevesebb néha több.
2018. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Jujj, hát ezek a nevek valòban arra utalnak, hogy nagyon ki akarsz tűnni a gyerekeiddel a tömegből, de olyan minden àron stìlusban, mert ezek a nevek borzalmasak. Kicseszel velük, ha ilyen nevek közül vàlogatsz...
2018. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok én kitűnni semmivel, de a nevlistat olvasgatva ezek fogtak meg. Erről nem én tehetek hogy ezek tetszenek.... és megnyugtatok mindenkit. Nem Szabó és tarsai a vezeteknevunk.
2018. jún. 18. 09:43
 16/21 anonim ***** válasza:
Freja,Aisa,Ajsa,Annelin,Ánya,Tánya,Borka.
2018. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Szörnyű nevek. Miért cseszel ki már a születésük pillanatában a gyerekeiddel? Nem gondolod, hogy önzőség?
2018. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
De, te tehetsz róla hogy mi tetszik. Nekem is tetszik a Kiko és Noriko név Magyarországon mégsem adnám mert nem akarok kiszúrni a gyerekemmel. Adjatok nekik normális nevet és becézzétek így őket. Mind rettenetes
2018. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gaia - felejtős lenne akkor valami hasonlóan szépet adj mellé.


Félreértés ne essék, TETSZIK a név, de kizárt, hogy adjam a gyerekmnek.

2018. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Figyelj, ez egy dolog, imádom a Luna, Fiametta, Aisa, stb. neveket, de eszem ágában nem lenne azt adni a gyerekemnek, hogy jól kics.sszek vele.


Gaia ki sem tudja mondani, és az oviban kapásból "Gally"-nak fogják hívni.

2018. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!