Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Nella vagy a...

Szerintetek a Nella vagy a Ramona a szebb nev?

Figyelt kérdés

Nekem mindketto tetszik es meg is kapja a lanykam csak az a kerdes melyiket kapja elsonek illetve masodiknak?

Koszonom.



2018. jún. 21. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A Ramona borzaszto ciganyos. A masik meg furcsa. Nem adnam egyiket sem.
2018. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem tetszik egyik sem. A Nella valamivel jobb, de a vezeték névtől függ, hogy melyik variáció hangzik jobban.
2018. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
61%

Nekem mindkettő tetszik. Tobb Ramonat is ismerek es egyik sem cigo..na mind1. Amugy is ennyi erovel ne legyen Zsuzsa mert abbol is sok..

De en ugy adnam, hogy vezetek nev Nella Ramona. Sokkal jobb a hangzasa mint a Ramona Nellanak :)

2018. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom!

A Ramona a sajat nevem igy az amiatt lenne mert nagyon szeretem attol fuggetlenul,hogy kiknel divat eppen. Nem vagyok ciganylany.

A Nella a kisocsem akarata es nekem is nagyon megtetszett.

2018. jún. 21. 22:48
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem adnam a sajat nevem a gyerekemnek...
2018. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez mar mas kerdes. Kinek ez kinek az a meglatasa. Ha Rozi lennek bagy Irma en sem adnam mert az kevesbe tetszik. Nekem . De persze isten ments hogy bantsam akarmelyik nevet is van kinek az a szep.
2018. jún. 21. 22:53
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

En imadom a Ramona nevet. A legjobb baratnom is az es szerettem volna a kislanyomnak is, de nem illik apa nevehez 😔

Igy nalunk Nelli lesz.

De szep a Nella is 😊

2018. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát egyik se tetszik, de inkább csak Ramóna, a Nella nélkül.
2018. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindkettő jó lehet, szóval amelyik jobban megy a vezetéknévhez. Annyira nem vagyok két név párti, meg hogy a szülőét kapja a gyerek, de ízlések és pofonok, viszont ezért én a "sajátot" raknám előre. (Öcséd nézi a Nella, a lovaghercegnőt? :))
2018. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az egyiket adnám csak ezekből, nem igazán tartom összecsengőnek őket.


De hogy melyiket, abban nem tudok dönteni. Mesefilmről nem nevezném el a gyereket, az egy divathullám, a Ramóna pedig nekem nagyon nem tetsző.


Ha muszáj választani, a Nellát tedd előre, mert a RamóNA NElla egymás után furán hangzik, hogy benne van a "Na NE". Akkor inkább Nella Ramóna.

2018. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!