Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Lili Róza névről?

Mit gondoltok a Lili Róza névről?

Figyelt kérdés
Ez a két név maradt és ahogy egyre többször mondtuk ki egymás után megtetszett együtt a kettő.

2018. jún. 25. 22:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
Ugye tudjátok,hogy ez a gyerek már úgy fog felőni,hogy körülötte Lilik,Lottik,Zoék,Zarák,Maják stb lesznek?Egyáltalán nem lesz az fura,hogy egy orvos Tóth Lilinek vagy Vass Lolának hívnak.Nekünk még most lehet az mert nem gondolunk bele.De nekik az lesz a normál.És senkit nem fog érdekelni,hogy a Lilien sommal komolyabban hangzik,amikor ott lesz mellette egy Szofi meg egy Panni is,ugyanolyan szinten lesznek ezek a nevek.Sőt már most így van csak sokal nwm fogják fel.
2018. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

*felnőni

És ezt azoknak céloztam akik a komolyságot hozzák fel folyton.

2018. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

bocsánat a sok elírásért,gyorsan akartam

*sokkal

*orvost

*nem

Stb.

2018. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem adnám egyiket sem. A Lili nagyon gyerekes és komolytalan, mint egy becenév. A Róza meg szimplán nem tetszik.
2018. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön Johnny Depp és Vanessa Paradis lánya jut eszembe, akit Lily-Rose-nak hívnak.

Mióta ő is manöken lett, rengeteg ilyen nevő kislányt lehet találni.

2018. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én nem a neve alapján ítélem meg az embert.

Egy Tóth Lili nevű ugyanannyira lehet komoly okos ember, mint egy Tóth Teréz komolytalan léhűtő.

Amikor felkerült, hogy Lili Róza lehetne, utána néztem én is és külföldön viszonylag gyakori a Lily-Rose párosítás.

De most elsősorban itt érdekelne. És vicces mert pont Tóth a vezetéknév. 😊

2018. jún. 26. 13:30
 17/24 anonim ***** válasza:
A legaranyosabb nagynéném Lili, a legjobb barátnőm Róza, hát hogyne tetszenének ezek a nevek? :)
2018. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%os miért? Mikor a Lilik és Zarák 20 évesek lesznek az akkori 45-80 éves korosztály akiknek fura és gyerekes az ilyen név hirtelen ki fog halni? Vagy hogy gondoltad?
2018. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem rossz, de helyette javasolnám a Lilla Rózát vagy a Lilien Rózát!
2018. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem rossz. A Róza kifejezetten gyönyörű, a Lili számomra önmagában túl kislányos; de mindegy; együtt pedig viszont meglepően jól hangzik a kettő. De azért nemtom. Viszont ami Liliből nekem nagyon tetszik, az a Liliána. De mindegy, nemtom.
2018. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!