Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos tápszeres babának...

4hónapos tápszeres babának adhatok már krém túrót?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy gondolom, hogy nem kellene még kapnia. A tejtermékeke bevezetésének ideje 8 hónapos kor körül van. teljesen mindegy, hogy tápszeres vagy anyatejes a baba. A gyomra akkor is felkészületlen ilyen termékekre.
2010. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
ezt nem kérdezheted komolyan... persze, hogy nem adhatsz!!! mAJD 1 ÉVES KORA UTÁN kivéve ha te készíted el, akkor már 7 hónapos kor után adhatod
2010. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
jézusom,a védőnővel nem szoktál beszélgetni?
2010. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
8,5 hónapos fiam sem kap még krémtúrót. 7 hónapos korától kap natúr joghurtot gyümivel, sajtot, túrót. Szerintem felesleges ilyen korán cukros vackokkal tömni a gyereket. Főleg nem egy 4 hónapos babát. Neki még max. a gyümi való.
2010. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Semmi baja nem lesz !! Én 11 hetesen adtam már anno azóta 10 hós már:)! Amúgy 8hótól mondta a nő de akkor már ég túl voltunk rajta!!!!:)
2010. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
örülj neki,hogy nem lett baja.
2010. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha jót akarsz a gyerekednek - és feltételezem, hogy igen, -akkor ne adj neki! Amúgy is a natúr dolgokkal kell kezdeni, de savanyított tejterméket csak 8 hónapos kortól kaphat. Ilyen bolti mű kajákat csak 1 éves kora után, de akkor sem annyira ajánlott.

Gondolj arra, hogy most alapozod meg a baba egészségét. Ha már az alapok rosszak, akkor később nagyon nehéz helyrehozni, akár egy háznál.

Az előttem szólónak meg csak gratulálni tudok. No komment!

(Aki 11 hetesen adott neki)

2010. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem fogok még adni neki.csak kiváncsi voltam a véleményetekre.a barátnőm is adott a kisfiának és semmi baja nem lett.
2010. jún. 17. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az allergia és ilyesmi nem biztos ,hogy egyből kijön.Tehát az,hogy egyből nem lett baja,nem biztos,h. késöbb sem lesz
2010. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tartozom azon anyukák közé, akik a "mindenből a bio-t adom, tejet csak 1 éves kor után, mindent csakis előírások szerint stb.", szóval akik az ilyesmit nyomják, DE, azért krémtúrót Én sem adnék a 4 hónapos babámnak....
2010. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!