Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből kell újat venni második...

Miből kell újat venni második babámnak? Több lent.

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy cumisüveg? Textilpelus? Cumisüveget csak ritkán használtunk a fiammal, mert anyatejes volt, tehát azok szinte újak. Fürdőlepedőt használhatnak közöset? Persze nem egy időben :) Vagy vegyek külön a picinek ami csak az övé? Köszönöm szépen előre is a segítséget!
2018. jún. 29. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Cumisüveget nem kell, elég csak cumit venni újat. Textilpelusból is simán jó ami van, hisz kimosod, nem?


Igazából ezt te látod, amit elhasznált az első, csak abból vegyél.

2018. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány párosom van, tehát elég sok mindenből kapott újat a kicsi, mert kevés uniszex cuccunk volt. De amiket felsoroltál, csak textilpelust vettem újat 3 db-ot, hogy legyen szép, foltmentes "kimenős".
2018. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Azért egy törölköző nem ártana másik. Ha nem is kifogo, de egy sima törölközője legyen új, mi sem használjuk össze-vissza egymáset. Tudom a kisbabák nem használják el, de az mégiscsak higiénikusabb.
2018. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Oké, akkor legyen ugyanaz a törölköző. 🙂 Utolsó voltam.
2018. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igazán a te döntésed. Kislányom van így a kezdeti pár unisex dolgon kívül minden új kellene legyen ha a tesó fiú lenne.(rózsaszínbe,virágosba csak nem öltöztetném) de ami használható lenne én biztosan használnám,persze lenne már most amiből újat vennék.
2018. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A törölközővel azért akadtam meg, mert a férjemmel mi közöset használunk. Persze egy türit egy ember használ 😊 viszont én főzőprogramon mosom őket. Mikor mi gyerekek voltunk, nekünk volt külön törölközőnk, szóval ezért! Ezért is érdekel ki hogy csinálja. Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
2018. jún. 29. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Cumisüveget én kidobtam az első után, mert a műanyag elhasználódott, de az etetőcumi részéből akkor is újat vettem volna, ha csak egyszer használtuk volna. Rágóka, nyugicumi... is ez a kategória.


A törölközőt viszont simán örökli a kicsi, de nem közösen használják, hanem onnantól az övé. A háromévesnek úgy is rég kicsi már a babakifogó. ;)

Közösen úgy, mint a férjemmel, nem fognám be, mert míg nálunk nem gond, ha véletlenül összecseréljük, elfelejtve, hogy épp kié, a kicsinek nem lenne jó, ha a nagyobb véletlenül az övét venné el.


Textilpelenkából vettem pár újat, de csak mert refluxos volt a nagy, így bár tiszta, fertőtlenített, de többségük foltos. Otthon viszont a foltos is használatban van.

2018. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!