Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ferjem folyamatosan stressze...

A ferjem folyamatosan stresszel, hogy nincs rend. Nagyon idegesit . Szerintetek mit tgyek?

Figyelt kérdés
6honapos a kislanyom, ket szintes nagy hazban elunk, nulla segitsegem van. Ő dolgozik ha hazajon meg focit nez. Nem sehit itthon semmiben. Es oanaszkodik, hogy nincs rend. A rendetlenseg az max a por ami latszik a padlon, mert mas rendben van. Azt mondja, hogy ez az en feladatom oldjam meg. Adjam be a nagymamanak egy orara a gyereket amig kitakaritok. De ha még beis adom nagyneha egy orara akkor mondjuk jolesik kicsit pihenni. De elvarja hogy ekkor is robotoljak. Azt mondja hogy minden mas no megoldja csak en vagyok ilyen. Nagyon rosszul esik, mert kb egesz nap megsem allok. Mindig csinalok valamit a baba mellett is. Csak o ezt nem latja, mert keszen felveszi a vasalt dolgokat...... stb. De mar az agyamra megy ezzel es tok szarnak erzem magam.
2018. jún. 30. 12:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
22%
A por a padlon szerintem is baj, mert a kisbabak a padlon fognak csoszogni.
2018. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nemsok por. Ha kiporszivozok 2 nap utan latszik, mert nagyon sotet a padlo. Az, hogy kiporszivozom az egesz hazat az egy fel nap kb . Nem tudom ket naponta csinalni
2018. jún. 30. 12:20
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Válás. Férjnek alkalmatlan. Mit szerettél benne, mikor hozzámentél?
2018. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Adj seprűt, porszívót és törlőrongyot a férjednek és hajrá, lehet segíteni.

Vagy cseréljetek. Menj te dolgozni és maradjon otthon ő gyed-en és akkor meglátjátok.

Nyilván te is tudod, hogy ez nem normális. Te anya vagy, az ilyen pici korban 24 órás meló. Tehát ő meg hazamegy 8 óra meló után, hajrá, lehet felzárkózni utánad.

Mellesleg üzenem a férjednek, hogy az enyém is dolgozik, meg aztán vidéken élünk, így munka után még simán fát vág, hasogat a megfelelő időszakban, illetve kert is van és egyéb, ház körüli férfimunkák. De simán felporszívózik, ha úgy van, de egyéb házi munkákra se mondja, hogy az én dolgom. Nálunk munkamegosztás van és mindig is az volt. Nálunk már nagyobb a gyerkőc, így mindketten dolgozunk, de amikor pici volt a fiunk, azért akkor sem ült le munka után a férjem és lógatta a lábát, csak mert ő kidolgozta a 8 óráját. Én is a 8 órás melóm után nőként még itthon végzem a dolgokat, szóval ne legyen már annyira elfáradva.

Ha nem működik, akkor pedig én azt javaslom, hogy válj el, mert én biztos nem élnék együtt egy olyan emberrel, aki lenéz, nem tisztel és nem becsül.

2018. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
15%

Válni, mert a férj szerint 10 perc porszívózásba nem hal bele, miközben otthon van a gyerekkel? Haláli.


kérdező, nők milliói megoldják, te se fogsz belehalni a házimunkába.

2018. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Hat.. Meg szerencse,hogy az en parom nem ilyen mert igencsak bajban lennek 2 babaval...


A helyedben a gyereket ott hagynam neki,meg minden egyebet csak egy het erejeig en jarnak dolgozni aztan otthon csak ulnek a seggemen..

Megneznem mit szol.

2018. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%
Elnezest..jarnek* :D elirtam
2018. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Válás helyett: [link]
2018. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%

Velem az exem csinálta ezt de amugy ez Murphy torveny!


Ha kisuvickolom az egész lakást, de olyan szinten hogy ragyog az ablak, fürdőben acsempe, az összes ajto, szekreny, harmatos a függöny, szekreny alatt mögött is patyolattisztaság, log a belem, De MINDENKINEK csak az tűnik fel hogy az előszobatükrön gyerekkézlenyomat maradt.


Volt egy kép aneten amikor az anyuka ezert direkt káoszban fogadta a férjét hogy na ilyen amikor ő semmit nem csinal es ne vagja ezt tobbet a fejéhez.

2018. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Mi ez a lepont? A rend soha nem tűnik fel senkinek, ez tény, de ha leesik egy viráglevél is, akkor már biztos lusta diszno a háziasszony. Ez komoly igy van
2018. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!