Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székletrekedése lehet a két...

Székletrekedése lehet a két hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
Vegyesen táplálkozik: anyatej+ napi 150 ml tápszer. Három napja nem kakilt. Ma nagyon bűzös volt a purci, de kaki semmi. Ez gond?
2018. júl. 2. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ha látod hogy fáj neki akkor gond. laevolac szirupot kaphat, kb 6 óra alatt hat.
2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Laevolac szirup ... horror áron nekunk pl semmit sem ért..... hasszmasszázs + szélcső .

Ha lattam hog tekereg nyom és szenved akkor segitettem neki.

2018. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szélcső, kisfiam születésétől vegyes táplálású volt, sokat szenvedett székrekedéssel, szélcső mindig nagy megkönnyebülést okozott neki .

Sok babaolaj és elég a végével kicsit ingerelni és meg hozza a hatását.

2018. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most hirtelen szélcsővel segíts neki, de hosszú távon lehet tápszert kell majd váltani, beszélj orvossal!
2018. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezt akartam kérdezni, hogy ilyenkor az én táplálkozásom vagy a tápszer okozott gondot? És az a napi max150 ml ennyire rosszul hatott rá? Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 3. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból az anyatej sokkal kisebb eséllyel okoz szorulást, tápszernél megesik. Szóval én a tápszert cserélném le így is, hogy keveset eszik tápszert. De nekem a tejallergiás lányom is székrekedéses volt, így a fene tudja, nem zárható ki a te táplálkozásod sem.
2018. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De fáj amúgy a hasa vagy csak a puki büdös? Utóbbi nem baj, a hasfájás nyilván nem jó. De ha nem szenved vele és nagy arányban anyatejes, nem is feltétlen gond amíg hígabb a széklete, nem kemény. Az anyatejet tudja hasznosítani, a tápszert ugyan nem teljesen de a napi 150 akkor se sok.
2018. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta különösebb gondot, néha a pukizáskor , ami nagyon büdi, erőlködik, kipirosodik az arca, de jól alszik, nem sír. De még most sem jött kaki...ötödik napja. Az utóbbi két nap csak 100 ml tápszert kapott.
2018. júl. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!