Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holda név milyen?

Holda név milyen?

Figyelt kérdés
Szépnek vagy csúnyának találjátok?

2018. júl. 6. 13:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
10-es, atyaég :) :) Ez kész...durva.
2018. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%
Nekem tetszik. Szep es kulonleges.
2018. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
61%
Kb. akkora hülyeség, mint a Perfekta, amit pár hete kérdezett valaki.
2018. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is olyan brünhildás benyomásom van tőle. Mint valami drabális viking-germán asszonyság csimbókos hajjal amint játszi könnyedséggel a vállára hajít akár egy viselős marhát is majd fűszálat rágva hazaviszi a rétről. :)

Amúgy nekem a Hildi tetszik,és hallottam már mint becézest.

A Zejnep is tetszik,bár kizárt hogy adjam gyereknek. Szóval nekem is vannak " vadhajtásaim",de a Hilda az túlment nálam mint furcsa kategórián.

Germán vonulatban talán az Odett az ami egeszen korrekt szerintem.

2018. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó vagyok,elírtam,nem Hilda hanem Holda :)
2018. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Jól lepontoztátok, akinek tetszett.

Sokat elmond a lepontozóról. Szerencsére az illető unintelligens személy véleménye semmit nem befolyásol.

2018. júl. 6. 17:32
 17/29 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező! Tulajdonképpen megerősítésre, bólogatásra vársz mert bizonytalan vagy magadban? Ha igen, akkor lehetett számítani rá hogy nem mindenki fog bólogatni, és még bizonytalanabb leszel. Amennyiben biztos vagy abban hogy te ezt akarod,ezt tetszik akkor miért számít más véleménye? Mondjuk amúgy sem a legjobb mások véleményétől függővé tenni magad...

Amúgy engem hidegen hagyott hogy kb mindenki fújolt mikor közöltem hogy a fiam Illés lesz, le akartak beszélni róla ami nekem olyan volt mint a légyzümmögés. Viszont az apukája véleményét kénytelen voltam meghallgatni aki ellenezte és így kompromisszumos nevünk lett. A lányomnál meg kérvényezni akartuk Kia nevet mint Kiara becézett formája,es akkor is tettünk magasról a csúfolódó megjegyzésekre. Utána hirtelen beleszerettünk másik névbe így végül nem kértük meg. Viszont egyszer sem jutott eszünkbe megkérdezni bárki véleményét is a névadásról...

A drabális viking asszonyt író voltam.

2018. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
Hold on! :D
2018. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%

:) Én is mondok


HORDA


De legyen Holda meg legyen egy Napa... Vagy Marsa, Vénusza, Merkúra, Földa...


Na, jó unintelligens módon kifejeztem a véleményemet. De legalább jobban érződik, hogy erőltetettnek es rondának találom.

2018. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18-as, az Illés kimondottan szép és listás név nálunk. Tetszenek az I-vel kezdődők, persze nem mindegyik.


Nem várok megerősítést, de szánalmas dolog lepontozni, akinek tetszik

2018. júl. 6. 23:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!