Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holda név milyen?

Holda név milyen?

Figyelt kérdés
Szépnek vagy csúnyának találjátok?

2018. júl. 6. 13:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem tetszik
2018. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%

19-re:

"Merkúra"

Ajjaj! Le sem merem írni, mire asszociálok! És ugyanerre fognak kamaszkorban az osztálytársai! :DDDD

2018. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%

Borzalmas.

A Hilda is szörnyen öreges, divatjamúlt, de ezt nem is tudom hova tenni.

2018. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%

Amikor Freddy Mercury-t megkérdezte a nővére férje miért a Merkury lett a művészneve azt válaszolta az a csillagjegye bolygója- Szűz jegyű volt.

Mire a férj felröhögött de jó hogy nem a Neptun.

Freddy nővére elküdlte a ..a férjét, de nekem most ez jutott eszembe.

Sok érdekes és új név van a magánoviba ahova a lányom is jár, de ennyire extrával még nem találkoztam.

Van Hanna, Leonóra, Jennifer-küldöldi-belföldi midenhogyan írva, Zselyke, Luca, Emily, Natasa, Elizabet, Diána, Izabella, Léda-iszonyat...Ady nője..., Villő 1 db-sz borzalmas név, Julianna, Miranda, de ennyire önmagából kifordult, sem női sem nem unisex nincs pedig tényleg mindenféle nációból özönlenek a szülők...

2018. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
73%
Tetszik, vegre nem egy ezredik Hanna :) Ha terveztek kulfoldre koltozni tokeletes, mert itthon mindenki a hold szora asszocial. Utananeztem, a nev jelentese is nagyon szep, foleg telen szuletett babanak, de nekem a Holle verzio jobban tetszik :)
2018. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A Villő is nagyon szép.
2018. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
37%
Nekem tetszik
2018. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Ha terveztek külföldre,...

Akkor rajtatok fog röhögni mindenki mert az angol pont így mondja a hold on-t, szóval abszolút nem fog tudni mit kezdeni ezzela névvel.

Lehet hogy 0%-ot kapok de ez viszi a prímet az ember agysejtleépülsben...............

2018. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Engem Holdának hívnak, és nem csesztek ki velem a szüleim.


Imádom a nevem és sose akartam volna helyette másikat.


Az emberek reakciója pedig, akárhol fordultam meg iskola, buli, munkahely, korházi műtét(nagyon jó emlék maradt ezért), RTL.. mindenhol az első amit megjegyeztek hogy milyen különleges, szép nevem van, ami mindig nagyon jól esett. Sose volt negatív élményem szerencsére. Vicces is, hogy itt nagyrészt csak az van, persze megértem azt is, hogy interneten olvasva másnak tűnhet.


Úgyhogy ha valaki gondolkodik ezen a néven és olvassa az véleményem, akkor üzenem neked, hogy ne aggódj, nem fog a gyereked érte haragudni rád, inkább sok szép emléke lesz ezzel kapcsolatban. :)


*a külföldiek pedig értik a nevem, nagyon szeretnek a 'hold on'-al viccelődni, de ez csak poén :D*

2021. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!