Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 2éves gyereketek még...

Majdnem 2éves gyereketek még felsír éjjel? Az én kisfiam szinte minden éjjel felsír, néha olyan keservesen mintha rémálma lett volna. Fogai álítólag nem jönnek. és eddig egyedül elaludt, most meg hetek óta egyre több időt kell mellette üldögélnem.

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam még csak 14 hónapos, de előfordul hogy felsír úgy ahogy te is írod. Én mindig várok 1-2 percet mielőtt bemennék hozzá, mert van hogy magától is visszaalszik. De volt már hogy fel kellett vennem, mert nem bírta abbahagyni. Szerintem is álom miatt lehetett. Lehet esetleg tv-től is, nem tudom mennyit hagyod tv-zni és mit néz.
2010. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi az én keresztfiam 3.5 éves és nála is előfordul nem is egyszer hogy sír éjjel!!!!!
2010. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
á, nem tv-zünk.csak a híradót,abban meg látványban nincs semmi, érteni meg még úgyse érti.
2010. jún. 17. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:
míg kisebb volt jobban aludt.
2010. jún. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!