Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kaphatok/rendelhetek a...

Hol kaphatok/rendelhetek a legolcsóbban mesekönyveket?

Figyelt kérdés

Teszveszen és Vaterán kivül.

Nektek milyen mesekönyveket szeretnek a babáitok, pici gyerekeitek?:)


2010. jún. 18. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kemény Kis állatos könyveket szereti a lányom, a szép képes mesés könyveket széttépi. 4 hónapos kora óta mutogatom neki a képeket utánnozom őket, nagyon tetszett neki. Egy éve korától már hozza a könyveket hogy olvassak neki, nagyon leköti, és szépen utánozza a halacskat kutyát macskát kígyót majmot kacsát lovacskat. Most 15 hónapos már mondókás könyveket olvasom neki, szépen mellettem ő lapoz én olvasom, oda vissza egy könyvet 3 x is végig kell olvasni!

Postán szoktam venni a könyveket a Kis kemények 250, a nagy kemény 500 ft a szép mondókás 1500 ft.

Teszveszen a posta megdragitja, ugy annyiba kerül mintha könyvesboltban vennéd, és új bele tudsz lapozni látod milyen!

2010. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Alexandra-nál nézz szét, szoktak jó akciók lenni.
2010. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindig figyelni szoktam a neten, hogy valamelyik könyvesboltban nem akciós-e az adott könyv, amit szeretnék.Olcsó helyet én sem nagyon tudok, max antikvárium, vagy a www.tkk.hu. Az én kislányom most 3 éves és a legnagyobb kedvenc az Anna, Peti és Gergő.Sok történet van benne színes képekkel, ami alapján ő is el tudja mondani.Nagyon szereti.
2010. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!