Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14,5 hónapos kisgyerek ihat...

14,5 hónapos kisgyerek ihat már Naturaqua ásványvizet?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Szentkirályit ihat, azt is szoktam adni neki, de most elfogyott, és mivel eléggé vidéken lakunk, most hétvégén nem tudok neki sehol venni. Naturaqua viszont van.

Ihatja, vagy legyen inkább forralt víz? Bár a csapvizet a napokban tisztították, elég hülye íze van, nekem sem ízlik...


2010. jún. 19. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne ihatna!!
2010. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem jövő héten lesz 15 hónapos a lányom, én adom neki. Már nem is forralok csapvizet.
2010. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb, mint a csapvíz (főleg, ha annak fura íze van, akkor én sem adnám forralva sem).

Egyébként a neten biztos megtalálod mindkét víz pontos összetevőit, de nem lehet olyan nagy különbség, ha a másikat ihatja, akkor ezt is.

2010. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt adok neki.
2010. jún. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!