Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kössem be a bébihordozót?

Hogyan kössem be a bébihordozót?

Figyelt kérdés
Eddig mindig menetiránnyal megegyezően kötöttem be a hátsó ülésre, de nem volt valami stabil. Egy ismerősöm mondta, hogy háttal kell a hátsó ülésre is, és az ő autójába be is tudtam kötni stabilan menetiránynak háttal, viszont a mienkbe nem lehet, mert nem elég hosszú az öv. Vegyek másik hordozót?
2010. jún. 19. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A hordozót CSAK a menetiránynak háttal lehet bekötni az anyós ülésen,és légzsák nélküli autóban.A gyerekülést kell majd hátra tenni.
2010. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

??? mi van???

menetiránnyal megegyezően? SOHA!!! csak háttal, és lehet hátra is, hogyne lehetne?! az anyósülés a legszarabb hely a kocsiban!!!! oda csak kikapcsolt légzsák melett szabad!!!

2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a hátsó üléssel mi a helyzet? Oda nem is köthetem be a bébihordozót? (Azt tudom, hogy az anyósülésre hogyan kell.)
2010. jún. 19. 14:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hátra bekötni, mert nem elég hosszú hozzá az öv.
2010. jún. 19. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyósülésre is és hátra is CSAK menetiránynak háttal szabad bekötni!

DE minden bébihordozón van egy bekötési rajz, azt nézd meg!!!

Milyen autótok és milyen hordozótok van, hogy nem lehet bekötni?

2010. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azért duurva, hogy rövid az öv!!!! anyósomék kocsijába is épp hogy elég hosszú, szóval értem a gondod! szenvedés, mire bekötjükoda a hordozót, a miénkbe meg 2perc és kész.

amúgy az övék suzuki ignis.


én nem másik hordozót vennék,mert valószínű, hgy azokhoz is rövid lesz, hanem kérném az autó gyártójától egy hsszabb biztonsági öv cseréjére a mostanit. sztem lenne rá lehetőség, főleg, ha elmondod szépen, miért lenne rá szükség.

2010. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

16.59 vagyok.

hordozót csak menetiránynak háttal lehet bekötni első és hátsó ülésre is! de első ülésre csak akkor lehet, ha a légzsákot ki lehet kapcsolni vagy egyáltalán nincs!!!

2010. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, régi, pici kocsink van. Hátul is, elől is csak menetiránynak ellentétesen lehet bekötni. Hátul hosszabb az öv vmivel, de ha az anyósülésre raknánk, akkor valami nem legális módszerrel tudná csak bekötni a párom a hordozót. Pedig az anyósülés sztem jobb, mi egy kis karosszériabontással ugyan, de bontóból veszünk hosszabb övet, és beszereltetjük azt előre.
2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

daewoo lanosunk van, 3ajtós, de azért ez elég durva hogy rövid az öv, megpróbálok szerválni egy hosszabbat

köszi mindenkinek

2010. jún. 21. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!