Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kölcsönkapott bébihordózot...

Monqa kérdése:

A kölcsönkapott bébihordózot vissza kell aqdjuk babavárás miatt. A kisfiam 3 hónapos és 63 cm. Mit érdemesebb venni neki, bébihordót vagy inkább gyerekülést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a gyerekülés.nekem kb 3 hónapos volt a lányom mikor el kezdtem azon gondolkozni hogy lassan le kell cserélni a bébi hordozót.igaz hogy csak most 5 hónapos korában cseréltem le de most már az utóbbi 2-3 hét-ben nagyon kényelmetlen volt neki.főleg ebben a sok ruhában.

én biztos gyerekülést vennék.

lehet még egy vagy 2 hónapig el lenne benne a te fiad is de utána szerintem nem.én 1-2 hónapra nem vennék bébihordozót.

2011. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki 0-18-as dönthető ülést.
2011. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerekülést csak akkor javaslom, ha biztonsággal tartja már a kis fejecskéjét, sőt, ha már üldögél, tehát szerintem még nagyon korai. Az én kisfiam kb. két hét mulva kap másik hordozót (ami 15 kg-ig jó), szóval ha vársz egy kicsit, a mostanit (0-10 kg) szívesen kölcsön adom Neked erre az átmeneti időszakra. Mi is használtan kaptuk, de így is rendben van még. :)
2011. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok: amúgy tény, hogy a bébihordó egy kényszermegoldás, igazából az én kisfiam sem szereti, sokat feszeng benne. Ő most 70 centis, ezért is próbáljuk meg a nagyobb hordozót.


Lehet, hogy amit előttem ítak dönthető ülés is jó megoldás.

2011. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált az Espiro Optima gyerekülés. Több fokozatban dönthető, 0-25 kg-ig használható.
2011. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!