Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy "nem kopott...

Normális, hogy "nem kopott ki"a szőr?

Figyelt kérdés

6 hónapos babámnak a popója felett,erős fekete szőrök vannak.

Azt mondta a védőnő,hogy majd kikopik idövel.

(Kb.3 hónapja mondta)

A karján és a combjain is van,igaz ott nem sűrű.

Baj lehet?


2018. júl. 29. 04:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Az én kisfiam is szőrös volt a popója felett. Elég sokáig megvolt, már egy éves elmúlt talán mikor tűnni kezdett, de én imádtam, olyan igazán babás tulajdonság :)
2018. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár kopott, de még a 2 évesemnek is megvan. :D
2018. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekem felnőtt koromra is megmaradt, bár azon a szakaszon nyitott gerincem van- a fokozott pigmentáció jellemző ilyenkor az a szakasz felett. A kislányomnak is van -2 hetes-; remélem, neki elmúlik majd, és nem jelez problémát.
2018. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is volt, meg is maradt. Később kiderült, hogy inzulinrezisztencia és pcos okozta.
2018. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet köze ahhoz,hogy terhességi cukrom volt?
2018. júl. 29. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam a terhesség alatt semmi gond nem volt se a babával se velem. A lányom háta volt szőrös! De úgy , hogy meg lehet pödörni. Kikopott lassan. hat éves kor után már nem volt feltűnő. Jelenleg 19 és a háta tiszta.
2018. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi köze hozzád, egyszerűen ilyen, néha a babákon furcsa helyen van szőr. Elmúlik
2018. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó,hogy valaki lepontozott csak azért, mert elmondtam, hogy nálam az IR és PCOS váltotta ki a szőrt, már kisebb koromban is...
2018. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos van aki unalomból pontozza le a válaszolókat.
2018. júl. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!