Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes a lányom, és nagyon...

4 hetes a lányom, és nagyon sok ször még nem kopott le róla, és már aggódom mert nagyon csúnya, le fog kopni? A fülén, meg a hátán a derekán egy csíkban a feneke felett És amit kapott oltást a kórházban még az sem fakadt ki, az baj?

Figyelt kérdés
Mikor vannak a kötelező oltások? elég rossz védőnénink van!
2008. okt. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Köv. védőoltás 2 hónaposan lesz.

Az én kisfiamnak, kb. hete volt az oltása olyan kifakadós gyanús de nem is fakadt ki, szépen elkezdett begyógyulni. Nem kell feltétlenül kifakadnia.Csak látszódnia kell.Egy piros dudor. A szőrök fokozatosan elkopnak ne aggódj.Még korai ezen aggódni. Jó babázást, sok boldogságot nektek.

2008. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi ismét én. Elfelejtettem ideírni, hogy most 2 és fél hónapos a kisfiam. Úgyhogy hónaposan volt "kifakadós gyanús" az oltás.
2008. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hónaposan:)
2008. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A védőoltásokról tudok csak nyilatkozni. 2, 3 és 4 hónaposan kap majd szurit, de az én lányomnak a 4 hónaposan lett ++ a BCG-je (amit a kórházban kapott). A dokink azt mondta, hogy 6 hónapos koráig kell valamilyen módon (pirosodás, kifakadás) reagálnia rá.

A kötelező védőoltásoknak pedig itt nézhetsz utána: [link]

Zita (24 hetes kislány anyukája)

2008. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. okt. 13. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha a lányomról olvastam volna:-) Nekünk is szőrös a füle, és a dereka.

A füle talán már lekopott, de a derekán még megvan a szőr. Most 4 hós:)

Az oltások benne vannak a kiskönyve hátuljába. (1,2,3,4 hósan, majd jóval később...)

a bcgnek nem kell kifakadni, csak megérni.

2008. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utsó válaszolónak és akkor így fog maradni a kis dereka és füle? :S
2008. okt. 14. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!