Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Mam márkáról?...

Mit gondoltok a Mam márkáról? A mam cumisüvegek önsterilizáló funkciója nagyon érdekel.

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mi már csak azt használjuk, szerintem a legjobb cumisüveg, de nem értem ezt az önsterilizálást, inkább kifőzöm minden használat után.
2018. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk nagyon bejött az anti-colic cumisüveg. A leìràsában szépen le van ìrva, sterilizàlàshoz hogyan kell összerakni, 3-4 perc alatt kész, 48 óráig steril. Nem csepeg, nem ereszt, az alkatrészek a nagyobb üvegekkel is kompatibilisek, többféle cumi kapható hozzà. Én nagyon szeretem.
2018. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Első gyereknél és most a kistestvéreinél is csak mam-os cumisuveget használ(t)unk. Nagyon szeretjük. Nagytesonal onsterilizalo funkcióval, csak első használat előtt főztem ki. Kicsiknél mivel több üveg van, ezért mam-os mikrós sterilizálóban főzöm ki őket naponta. Soha nem volt semmi gond, se fertőzés, se szájpenész stb.
2018. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Szintén MAM AntiColicot használ(t) mindkét lányom mikrós sterilizálással, de csak a 12. hétig sterilizáltam minden használat után. Azóta meleg vízben mosogatom és a sterilizáló dobozban tartom használatig. Soha semmi gondja nem volt egyik gyereknek sem.
2018. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Kezdettol azt hasznaljuk, imadjuk ezeket. Nagyon bevalt. Annyi volt, hogy az ottani meretvaltasra az ajanlott honapban nem volt még a gyerekunk kesz,igy kisebbet hasznaltunk még egy darabig.
2018. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Bevàlt 2 gyereknél használtuk/használjuk.

Az önsterilizálás egyszerű, meg van hogy kell ösdzeszerelni akkor. A cumi szívófej megy a cumisüvegbe meg egy kis víz rá a kupak és pár perc mikró.

De én így csak néha sterilizáltam, inkább mikró sterilizáló edénybe tettem, mert úgyis kell mást is streilizálni pl játszócumi, kanál, tányér.

Összességébe jó cumisüveg.

2018. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Minden márka cumisüvege "önsterilizáló" azon az elven, mint a mam. Kis víz bele és a gőz ugyanúgy átjárja belülről mindet. Nem nagy szám.

Ellenben a mam ereszt, ha rosszul csavarod össze.

Egyébként jobb a mamot is szétszedve sterilizálni, mert akkor kívül is éri a gőz, nem marad benne csepp forró víz se, meg tud száradni... stb.

Csak kórházban használtuk önst. módban, de ott a 210-es már nem fért állítva a mikróba.

2018. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha jól szereled össze nem ereszt. Már a mádodik gyereknél használom a táskámba viszem benne a vizet és nem folyott ki semmi....
2018. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak mam üvegeim vannak, önsterilzálók is, de nem használtam a funkciót. Vagyis mikor megvettem nagyon aprólékosan átolvastam a használati útmutatót, lépéstől lépésre összeszereltem, be a mikróba és kb egy percnél nekem szétnyimta a gőz az egészet. Nem tudom mit ronthattam el, azóta forralok.

Még mellszívót is mam-ot vettem hogy kompatibilis legyen.

2018. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!