Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magnólia név hogy tetszik?

Magnólia név hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Egy amerikai sorozatban hallottam meg ezt a nevet és bár a karakter nem tetszett a neve nagyon megtetszett.
2018. júl. 30. 22:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%

Nekem tetszik lehet én vagyok a fura

Egyébként nagyon ismerős, melyik sorozat volt?

2018. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem, meg sem kellett volna kérdezned! Nyugodtan cseszd el az életét! Mi lesz a teljes neve? Acél Magnólia?? :D
2018. júl. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tetszik

Normálisabb nevet nem találni?

2018. júl. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem jön be. Azért az életét nem csesznéd el, annyira nem rossz, de nagyon erőltetett...
2018. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy Magnóliát ismerek.. hát nem magyar, gondolhatod.
2018. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hart of Dixie a sorozat címe.

Azért olyan szörnyűnek nem gondolnám, ha Liliom, Rózsa, Kamilla, Jázmin és egyéb virágnév lehet.

Minden névhez valaki odaírja, hogy ismer cigányt olyan névvel. Szóval ez sem mérvadó.

Vagy a bevezető szöveg volt zavaró, hogy egy sorozatban tűnt fel a név? Mert írhatom azt is, hogy nagyon szép a Magnólia bokor (fa).

2018. júl. 31. 07:28
 7/12 anonim válasza:
19%
Ahh úristen nagyon szeretem a hart of Dixiet :D Ne foglalkozz másokkal ha neked tetszik ez a név, akkor add ezt a gyerekednek, egyáltalán nem borzasztó vannak ennél sokkal cifrább nevek.
2018. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát, nekem a Harry Potterből a Magnólia köz jut róla eszembe😂 Amúgy szerintem nem annyira vészes, bár én nem adnám. Viszont nagyon függ a vezetéknévtől is, és szerintem adhatnátok második, ismertebb nevet is.
2018. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És hogy becéznéd? Maggie tésztásfortélyokbolognaispagettialap? Egy külföldinek vagy háziállatnak jó, de gyereknek... Komolyan nem értem, hogy egyes szülők miért akarják a saját gyermeküket kitenni a gúnyolodásnak, csupán azért, hogy "egyedi" neve legyen az utódnak, és mindenki láthassa, hogy milyen észbontóan "kreatív" szülők. Én megértem, hogy tetszik, nekem is van olyan név, ami tetszik, de legyél kritikus a névvel kapcsolatban. Ha tényleg annyira imádod, akkor nevezd át magad, és ne őt nyomorítsd meg, neki adj egy normális nevet és kész. Könnyű kreatívnak és menőnek tűnni, de kérdés, hogy megéri-e, ha ennek ára a saját gyerek "szivatása", mivel ő kell bemutatkozzon 100-szor, őt nevetik ki,neki írják el a nevét, ő kap gúnyneveket stb.

Sajnos Magyarországon ez fogja várni őt, ha ezt a nevet kapja.

Lehet lepontozni. :)

2018. aug. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem tudom miért kell ennyire kiakadni és azzal jönni h majd gúnyolni fogják. Egy tökre mindennapi gyakori névvel is lehet csúfolni pl. Réka->béka :)
2018. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!