Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Estére begyulladt a kisfiam...

Estére begyulladt a kisfiam kukija?

Figyelt kérdés

Delutan lattam ,hogy pöttyös itt-ott és kicsit piros is a zacsi.

Kamillával borogattam, gondoltam holnapig kihuzzuk nem lesz baj.

De furdetes ota sírva pisil, fáj neki. Picit meg is duzzadt pisilés után 2 alkalommal, de hamar lement,1 perc alatt.

Ilyenkor mit adnak rá?


Mitol van ez? Tisztán tartom, szelloztetem delutan neki ( nagy meleg miatt) és este furdes elott, meg gyakori pelus csere.

Súlyos az ilyesmi vagy hamar redbe jön?

4 hónapos


2018. júl. 31. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van azóta a kisfiú?

Az én kisfiamnak olyan 2 éves korában a vidéki nagymamánál gyulladt be, én azonnal rohantam Vele az ottani ügyeletre, ugyanis hatalmasra duzzadt, és sok helyen olvastam, hogy akár annyira beduzzadhat, hogy rászorul a fityma a makkra, a kukira, ami vérkeringési problémát okozhat.

A kuki nem játék, akármilyen probléma van vele, javaslom az azonnali orvost.

Egyébként mi akkor kenőcsöt kaptunk (nem emlékszem a nevére), és szépen helyre jött, nem is kellett hátrahúzni, a doki nagyon gyengéden csak megfogta, megvizsgálta, nem rántotta vissza (mondjuk nem is engedtem volna, az volt a rémálmom, de rá is kérdeztem előtte, hogy ugye nem fogja hátrahúzni neki?).

Vidd el dokihoz!

2018. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Kamilla szárít


Popsitörlőt felejtsd el.. Sok fiút allergizál


Nekünk igaz lány, de a Bepanthen pirosított ( van aki pedig erre esküszik, tesóméknak is szuper, szóval nem a márkát akarom lejáratni!)

Nézzetek meg másikat

Másik pelust


Dokival beszéljetek


Hogy van azóta?

2018. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kamillát ideiglenesen használtam, amugy 3x alkalmaztam, nem szárította ki szerencsére és szebb lett a kukija. De még ígyis nagyon gyulladt.

Kapott AB-t meg kenocsot irtak fel.

Gomba+gyulladás

2018. aug. 1. 09:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi sudocream-et használunk amúgy, nem bephantent.:)
2018. aug. 1. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:
canesten jó rá. lehet fel is fázott.
2018. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Canestent ajanlották, de nagyon csípte piros lett tole es sirt
2018. aug. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!