Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma reggel 3,5 hos kisfiam...

Ma reggel 3,5 hos kisfiam egyik korme szelenel begyulladt, olyan sargas lett, mintha genny lenne benne. Beszakadhatott a korme? Vagy benott neki? Mit tegyek, a hagyjam majd elmulik vagy borogassam vmivel? Nagyon piros szegenynek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni, ne hari a "szelenel" szót,fertőtlenítsd le neki a 70%-os alcohollal, de holnap azért mutasd meg dokinak, az a tuti.
2009. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A koromagynal gyulladt be neki. Koszi, akkor fertotlenitem elso korben neki.
2009. máj. 24. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 4 hós kisfiammal ugyanígy jártam! Igaz neki nem volt sárga, de piros volt és be volt dagadva neki. Nálunk az Aloe Vera First spray vált be! Egy napja használjuk és már épphogy csak piros! De a fertőtlenítés sem árt előtte!
2009. máj. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 hétig sebészetre jártunk,két naponta.Pénteken voltunk utolyára.Ma este én vehettem le a kőtést,igy is félek mert nem telyesen gyogyult meg.Én kérdeztem egyszer mit tehetek?
2009. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! A második vagyok!

Nem nagyon akart múlni nekünk sem, úgyhogy én tegnap mentem a gyerekorvoshoz oltásra és megmutattam neki a körmét és azt mondta kenjem Phologsam kenőccsel! Kentem is, de ma reggelre nekünk is megjelent a körömágy mellett a gennyzacskó! :( Nektek is a nagylábujjon van? Elmúlt már valamennyire vagy el kellett vinned szakorvoshoz? Csak azért kérdezek hogy tudjam, mire számítsak! :(

2009. máj. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak.En az elötted lévő vagyok.

A fiamnak történt meg,de nekem a doki duszkötést mondott,és valami krémet,ara már nem emlékszem.5 éve volt,most 6 éves.

A lányommal ami történt a sebész sem tudja. Mindvégig a betadin krémet használta és kötés sima.Nem volt geny.

Még mindig piros,és miattad vetettem Aole Ver terméket.Köszi,reméllem beváll.

Körömvirággal is kenem,házi készitésű,es a betadint is használjuk.Várom a javulást.

2009. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig a második vagyok! :) Én nagyon megijedtem és végül elvittem a picurt gyerekorvoshoz, ő adott beutalót a sebészetre, de azt mondta a sebész, hogy ezzel nem kell semmit sem csinálni! Ez valami körömgyengeség, valószínűleg tőlem örökölte a drágám! :( Azt mondta kamillával mossam neki, meg én aloéval fújom minden pelenkázáskor és már épphogy csak piros!! Remélem nektek is segíteni fog én nagyon szeretem, mert egy joker termék, millió dologra jó!

Ja és nem forgalmazom vagy ilyesmi, nem azért mondtam! :) Nekünk tényleg bevált! :)

Köszi az infókat, aranyos vagy! :)

2009. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, és lefekvés előtt vastagon bekenem baba körömvirág krémmel! :)

Még annyit, hogy nekem még azt tanácsolta a sebész, hogy minden fürdés után masszírozzam neki a körömágyát kifelé, mert az a baj, hogy a bőr túlságosan rá van fordulva a körmére és így könnyebben begyullad!

2009. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!