Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikortól érdemes/l...

Szerintetek mikortól érdemes/lehet mesét olvasni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mesét másfél-két éves korukban. Addig elég egy jó képeskönyv,és annak az ábráit "mesélni" el nekik. Főleg az állatos,virágos könyveket szeretik.
2010. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem szuletestol folyamatosan erdemes meselni, bar meg nem erti, de hozzaszokik ahhoz, hogy mesemondasra elaludjon :)
2010. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálkoztam az 1 éves lányomnak mesét olvasni elalvás előtt, de nem igazán figyelt, szerintem csak később köti le őket kb.2 évesen gondolom!
2010. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elso valaszoloval egyetertek. Annyit tennek meg hozza, hogy en szuletese ota mondogatok a picimnek Weores verseket, azoknak a ritmusat, "dallamat" nagyon szereti, es az elso szava amit mondott, az az volt, hogy Bobita. De amikor nezegetjuk a konyvet, tobbnyire tovabb lapoz, meg nem erti, hogy en onnan olvasok. (Igaz, mar kivulrol tudom, es ha elhajtja is tudom folytatni).

Mese - szoval olyan szoveg, ami tortenetet mond el - a nagyobb fiamat csak 2 eves kor utan tudta lekotni.

2010. jún. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én már születésétől mondogatom a hosszabb meséket-amit majd olvasni fogok.Pl:öreg néne őzikéje,három nyúl,iciri-piciri-ezeket tudom is kivülről,már nevet ha elkezdem!5 hós.
2010. jún. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve mellé feküdtem tartottam a könyvet hogy lássa és mutattam neki az állatokat, és olvadtam neki. Mikor ült már magam mellé ültettem úgy meséltem, 1 éves korától hozza cipeli a könyveket hogy olvassak, nagyon lefoglalják ellapozgatja nézegeti maga ha nem olvasok, igaz sokat tönkretett, nem direkt csak ahogy lapozza elszakadnak stb, de most 15 hónapos és a szép képes mesekönyveket hozza olvasom neki és szépen végigüli, érdekli!
2010. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 hónapos és még nem érdekli, csak lapozgat meg arra figyel ha mutogatom a könyvben, hogy mi micsoda.
2010. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!