Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiúnak mennyire kellene...

1 éves fiúnak mennyire kellene, hogy hátra lehessen húzni a bőrt?

Figyelt kérdés
Eddig azt mondták, hogy ne húzzuk 2 éves korig, ma viszont ránéztem és a hegyénél már rá van tapadva. Ez jó így?
2018. aug. 8. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorig nem kel piszkálni. Amennyire simány megy annyira húzd hátra fürdéshez.
2018. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell akart lenni csak lemaradt egy l betű
2018. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyáltalán nem lehet neki hátrahúzni. Akkor az így jó?
2018. aug. 8. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
3 éves koráig egyáltalán nem kell hátrahúzni, biológiai oka van, ugyanis addig széklet kerülhet a bőr alá, úgyhogy légyszi ne erőltesd és legközelebb kicsit olvass utána
2018. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb a doktornő annyit mondott, ha mozog a bőr akkor rendben van. Semennyire nem lehet hátrahúzni a fiamét se, nem is piszkáljuk. Ha nagyon előlre jön a kaki a pelusban akkor szoktam kicsit jobban megnézni, nehogy maradjon ott vmi.
2018. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az a dolga a fitymának hogy rá tapadjon a makkra, hogy védje azt a pisitől, kakitól! Gondolom, hogy neked ez szokatlan lehet, de semmi gáz, amíg szépen pisil, nem akadályozza a fityma a pisilést, nem fúvódik fel a fityma, addig nincs baj, addig az orvost és a védőnőt se engedd hozzányúlni, 2 éves kora után sem. Ha serdülni kezd és még akkor is le van tapadva, akkor van gond, ezt egy ezzel foglalkozó szakembertől tudom, aki ebben a témában nagyon otthon van, úgyhogy nyugodtan veheted készpénznek!
2018. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban van kisfiú, akinek az orvos szintén azt mondta, hofy nem kell piszkálni. Most meg 3,5 évesen közölték, hogy fitymaszűkülete van, jó lenne néha húzogatni. Na most akkor hogy is van ez?
2018. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!