Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha előre elkészítem éjszakára...

Ha előre elkészítem éjszakára a tápszert, hogy ne kelljen azzal is fogalkoznom hajnalban az nem gond igaz? Hűtőben van természetesen. Csak mert minden tápszeres dobozon az van rajta, hogy azonnal fel kell használni!

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Elkeszítheted, úgy tudom, a kórházakban is így csinálják. Viszont így is fel kell kelni melegíteni, szóval szerintem nem sokat nyersz vele. Én úgy csinálom, hogy forralok vizet termoszba, így csak ossze kell keverni, vagy ha nagyon forro, hideg vízzel kiegyenlíteni a homérsékletet! Nekunk bevált.
2008. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül van ráírva hanem azért mert a babának az a legjobb ha frissen készíted. Tedd a tápszerport előre bele a cumiba, de a vizet mindíg firssen add hozzá. Végülis azért vagy, hogy a gyeremekednek mindent megcsinálj. Azért mert éjszaka van még nem kell belehalni a tápszer készítésbe ami kb. két percet vesz igénybe. Az én gyerekem is tápszeres és mindíg frissen adom neki. Pár évtizede anyáink még órákig főzicskélték a tápszert és nem haltak bele.
2008. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miután ikreim vannak így eléggé kimerít a 24 órás szolgálat, így megpróbálom kicsi egyszerűsíteni dolgot! Persze ezt nem midnenki érti meg, így nem is magyarázkodom!
2008. nov. 2. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
abszolút megértve:)Jó babázást!
2008. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az is rávan írva a dobozra hogy hűtőben 24órát eláll,én mindig előre készítek 3adagot.3óránként etetek, szóval 9óráig áll az utolsó adag.3hónapos a kisfiam, a kezdetektől tápszeres és így csinálom és nincs semmi baja.a védőnőm is mondta, hogy nehogy éjjel kotyvasszam.
2008. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig előre magcsináltam az éjszakai tápszert és semmi gond nem volt belőle. Ha neked is így kényelmesebb -amit abszolút megértek- akkor nyugodtan megcsinálhatod.
2008. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat!!! Megnyugodtam, hogy mások is így csinálják és nem lesz gond a babákkal miatta! Jó babázást mindenkinek!!!
2008. nov. 2. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is tápszeres volt a babám, persze még reggel és este most is az, csak már 8 hónapos.

Nekem a dobozra csak annyi volt írva, hogy frissen elkészíteni.

Én úgy csináltam, hogy egy nagyobb lábasba forraltam vizet, ami kb. 1napra elegendő mennyiség volt. Volt 6 db cumisüvegem, és mindegyikbe kimértem a megfelelő mennyiségű vizet, miután kihűlt. Amikor etetés következett, bedobtam a mikróba melegedni, majd utána kevertem hozzá a tápszert. Nekem a kórházban ezt javasolták, és bevált!

Jó babázást:)

2008. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, éjjel már én is egyszerúsitek, bár nekem csak egy fiam van :) A vizmelegitőbe bekészítem a vizet, másik üvegbe a port, ébredezik a fiam, összekeverem, mire felkel, már a szájában a cumi, szinte alszik, ahogy eszik. Jó babázást!
2008. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan megértelek!Én mindig este csinálom meg az 1 napi adagot(hűtőben 24 órát eláll).Van Avent-os dobozom(fedéllel együtt,10 db-os)és adagonként abba szoktam rakni,h ha kell,csak beleöntöm a cumisüvegbe,megmelegítem(mikróba,már kitapasztaltam milyen mennyiségnél mennyi ideig kell)és aztán hajrá.Már a 2.babámnál csinálom így-a kicsi 5 hós-és teljesen rendben mennek a dolgok.És így sok időt és energiát lehet megspórolni.Pláne 2 babánál!!!Azért írják rá a dobozra,h bármilyen gond esetére ők védve legyenek.Ennyi.A gyógyszereken is rajta van,h terhesség,szoptatás alatt nem lehet szedni.Mégis a 95% teljesen ártalmatlan a babára.
2008. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!