Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond ha egyáltalán nem...

Az gond ha egyáltalán nem feszül a mellem? Nekem természetesen nagy és eres melleim vannak? Muszály mindíg feszülnie és fájnia a mellnek terhesség allatt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. sok embernek nem feszül. nekem mondjuk az elsö 10 hétben nagyon feszült aztán most kevésbé néha nem is de ma pl megint nagyon. De nekem is nagyon nagy cicim van de nem eresek, eddig mondjuk nem is szeretném hogy az legyen.


14 hetes vagyok.

2010. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kösznöm!

Nekem is nagy a mellem, de eddig nem feszül egyáltalán:(( még csak nem is érzékeny... ez rossz jel lehet?

2010. márc. 25. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
hát az orvos mikor mentem h jupi pozitív a tesztem, csak nézett rám, h miért jöttem ezzel ilyen gyorsan....mellfeszülés émelygés van? mondtam, h van, de nem volt, csak nem akartam h hülyének nézzen....a férjem utána mondta, h érzi, h nagyobbak a melleim.....és a fiam ma már 18 hónapos
2010. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én 75E vagyok (terhesség előtt még D). Nekem a terhességgel együtt éppenséggel elmúlt a mellfeszülésem, nem is volt alatta végig, vagy csak nagyon enyhe. Viszont előtte állandóan az volt a bajom, hogy mensi előtt egy hétig nagyon fájtak, főleg mikor este kibontottam őket a melltartóból.
2010. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Pont az én szitumat írtad le: az én méretem 95E és mindíg mielött megjött feszült, meg érzékeny is volt, viszont egy jó ideje egyáltalán nem, és mivel szinte mindenkitöl azt hallom hogy az a "normális" ha terhesség allatt feszül és érzékeny a mell kezdtem aggódni hogy valami gond van velem...
2010. márc. 25. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kell. Nagy ütközőim vannak, nem feszültek és nem is feszülnek azok semmit. :) Annyi talán, hogy amikor oldalt megnyomtam, olyan volt, mintha izomlázam lenne. Már van néha előtejem, és még mindig nem feszül, szerencsére nem is nőtt semmit. :) A mellbimbóm most kezd érzékenyebb lenni, de csak ha "gyúrkodom".


Amúgy van nekem egy "tündéri" sógornőm, aki agyon paráztatott a terhességem elején:

"Nem fáj a melled? Az baj, nekem mindig elment a baba ha nem fájt a mellem, onnan tudtam, hogy baj van, hogy nem feszült"

Aztán: "Nincs hányingered? Ez gáz, baj lehet még belőle. Az orvosom azt mondja, akkor egészséges egy terhesség, ha hányingere van az embernek és hány is..." aztán: "Nem vagy érzékeny a szagokra? Nagyon fura, reméljük minden rendben lesz"


32 hetes vagyok, illetve a kisfiam, minden rendben vele, és a 29. hétig onnan tudtam, hogy babát várok, hogy mozgott. Na de azóta! :D

2010. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat most megnyugtattatok egy kicsit.
2010. márc. 25. 20:44
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
18:42 vagyok. Gyönyörű, egészséges 3 hós kislány anyukája. Azt már taglaltam, hogy mellfeszülésem egyáltalán nem volt, de konkrét hányingerem se volt soha, csak egy kicsi finnyogás-undorkodás, hogy épp ezt vagy azt az ételt nem kívántam. Na, akkor az előző válaszoló sógornője ránk ezer keresztet vetett volna már :)
2010. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!