Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobába csak gyerekes...

Gyerekszobába csak gyerekes bútorokat tesztek? Vagy felnőtteset is?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy komódot a Butlersben, ami nagyon jó lenne a szobájába a ruháinak (fehér, antikolt), külön van a kiságy meg a pelenkázó is. Viszont nem gyerekes egyáltalán, nem aranyos vagy babás.

2018. aug. 10. 10:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekszobában a kombi kiságy volt, egy kanapé nekem meg egy fürdetőszekrény. A kiságyba is tudtam pakolni meg a fürdetőbe is, mást nem vettünk. Költözés előtt állunk a gyerekszobába egy heverő lesz, egy ikeás polc (amibe tároló dobozokat lehet tenni) és egy normál komód. Én feleslegesnek találom a konkrét bababútorokat, mert hamar le kell cserélni. És ahogy előttem már írták függöny, falmatrica, szőnyeg lehet "gyerekes". Nálunk autópályás lesz a szőnyeg, 6000 ft volt, szóval megéri akkor is, ha pár év múlva ki kell tenni. De ha semmi extra nem lesz benne sem "probléma", a játékok majd tesznek róla, hogy gyerekes/babás legyen.
2018. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkazo asztal „ gyerekes“, de abbol par ev mulva sima komod lesz. Racsos babyagy, amit igy is ugy is cserelni kell majd, ill. van egy szekreny, amivel olyan 10-12 eves koraig siman jok leszunk, mert nem gyerekmintas, de kislanyos.( sima feher, de nem felnott meretu).
2018. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Hülyét is kapnék, ha babás, aranyos nyáltengerbe kéne belépnem, akárhányszor a gyerekszobában vagyok :D


Egy fenét, kapott sima felnőtt bútort, legalább azokat nem kell majd cserélni, ha nő.

2018. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Fenyő bútorok vannak a gyerekszobában, amik 10 év múlva is bővíthetőek, variálhatóak és "menyasszony" korukig jó lesz a lányoknak. 2 évesen 90x200-as ágyat kapn(t)ak profi matraccal, amit szintén nem kell cserélni.


A függönyök, ágytakarók sem gyerekesek, csak a fali dekoráció és a sok játék adja a gyerekszobás hangulatot.


Vedd meg bátrán azt, amit kinéztél. Biztos jó lesz.

2018. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az ember persze cseréli a tininek a bútorokat, szóval emiatt lehet gyerekes végülis a babának, úgysem marad úgy az összes bútor, míg nem megy egyetemre a gyerek.:)
2018. aug. 10. 13:47
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

mi olyat szereztünk be ami:

- nem túl babás, vagyis nem kell kicserélni 3 év után

- uniszex, hogy ha jön kistestvér jó legyen

- praktikus legyen, több évig lehessen használni mindenféle funkcióra, vagy átalakítható

- tudja használni a gyerek majd amikor akkora lesz

- nekünk tetsszen

2018. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ifjúsági szekrénysort vettem ez remélem 15-6 éves koráig jó lesz. Akkor olyat veszünk neki amilyet szeretne.

Az összes fogantyút, kilincset lecseréltünk "gyerekesre" autósra traktorosra. Ezen kívül a függöny lego mintás, fakakon lego matricák vannak, molinók vannak.

Az ágya még gyerekes emeletes ágy csúzdával és vártoronnyal ahol kuckózhat.

2018. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

A kisagyan allatos minta van. Van egy macis kép a falon, valoszinuleg meg lesz kep a szobajaban. Meg keresek szivecske alaku polcot.

Szonyeg, lampa, tapeta, fuggony sem mintas. Szereti a matricakat, azokat megengedem h felragassza a szekrenyere.

2018. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a kiságy és a szőnyeg gyerekes, minden más “felnőtt” bútor.

A ruháknak is olyan komódot választottunk, amit később egy költözés után akár a nappaliba is tehetünk. Ugyanígy a fotel, a könyves polc, stb.

2018. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!