Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is előfordult e már a...

Andreaa7 kérdése:

Mással is előfordult e már a várandósság alatt, hogy mikor az egyik oldaláról a másikra fordult egy pillanatra megfeszült az alhasa?

Figyelt kérdés
Nekem az elmúlt éjszaka akárhányszor megfordultam egy pillanatra befeszült az alhasam, és mikor felkeltem kissé már fájt is annyiszor feszült meg a megfordulásoknál.

2018. aug. 12. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van ilyen, nagyon fájdalmas,es nekem nem csak egy pillanat,hanem tobb percig kell mozdulatlsnul varnom,hogy elmuljon. Huzodnak a mehszalagok.
2018. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen kőkemény lesz ilyenkor az alhasad?
2018. aug. 12. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Teljesen természetes.
2018. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2018. aug. 12. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én olyankor rögtön magzatpózba vágom magam - azonnal elmúlik :) próbáljátok ki!
2018. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös igen nalam is jobb a helyzet ha összegörnyedek.
2018. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a 19 héten elérheti a méh mérete a köldök vonalát lányok? Mert én tapogatom és arra érzem , valamint amikor megkeményedik is ott érzem . Mostanában keveset érzem mocorogni a babámat . Elképzelhető, hogy azért mert nőtt a méhem és a baba még nem érte utol, ezért kevésbé érzem mert nagyobb helye lett odabent?
2018. aug. 14. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem tudom, hogy miert nem érzed. Lehet csak pihen. Amugy en se ereztem meg ennyi hetesen sokszor...majd csak kesobb, mikor erősödni fog.
2018. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!