Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október 10. jött meg legutóbb,...

Zveta2017 kérdése:

Október 10. jött meg legutóbb, Még egyenlőre Hálistennek nem is jött meg és nem is érzem azt, hogy megakarna. Tegnap elött teszteltem eggyet reggel és negatív. Véleményekre lennék kiváncsi!? Lehet rá esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha vedekezes nelkul szexeltel akkor igen, lehet esely.

Nyilvan ismeteld meg a tesztet ha nem jon meg, 2-3 nap mulva.

2017. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha vedekezes nelkul szexeltel akkor igen, lehet esely.

Nyilvan ismeteld meg a tesztet ha nem jon meg, 2-3 nap mulva. Most komolyan, erre mi mast lehet irni?!

2017. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyasmi tapasztalatokra lettem volna kivancsi,hogy pl”Igen,nekem is ez volt de par nap mulva teszteltem es pozitiv lett’

Ha unatkozol kerlek ne itt add ki magadbol..Koszcsi😘

2017. nov. 11. 01:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de basszus, attol h masnak is volt, es neki aztan pozitiv lett nem azt jelenti h neked is az lesz. Ertelmetlen ezt kiirni... Ez van
2017. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos mas tapasztalatainak nincs ertelme! Minden szervezet mas.

Es hogy lasd nem unatkozom, valaszolok: 2 gyermekem van, de vilt olyan ciklusom ahol ugy voltam mint te es megjott par nap kesessel (nem is egy ilyen ciklus volt) es volt olyan hogy baba lett belole. Szoval a kerdes tenyleg full ertelmetlen, mert meg ugyanazon szervezetnel sem feltetlen ugyanugy tortennek a dolgok, mint pl. nalam sem. Erted?

2017. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam két negatív tesztre született, igaz elèg korán teszteltem. De mind két gyermekemnél voltak olyan görcsök, mintha most akarna megjönni, csak nem jött meg. Aggódtam is picit ez miatt.
2017. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És elmentél dokihoz és ott derült ki aztán,hogy terhes vagy?

Ezt amúgy minokozhatja hogy a teszt negatív de bébi mégis van?

2017. nov. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!