Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor mossátok a babótok...

Hányszor mossátok a babótok fogát? Csak reggel és este, vagy minden étkezés után? És kb. mikorra tanulják meg, hogy ki kell köpni a fogkrémet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
mi csak este mosunk egyenlőre kb. egy éves kora óta . most 2 és fél éves de csak játékból köpi ki. talán az oviba majd megtanítják. túl jó az íze és ízlik neki.
2010. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem most múlt 1 éves a fiam, már van kb 8-10 foga, de eddig nem nagyon hagyta hogy megmossam a fogát. Pár hete tudom csak, akkor is este, fürdésnél. így kényelmes bent a kádban. Reggel még nem próbáltam, talán ha kicsit nagyobb lesz. próbálja kiköpni bár még csak játékból fújkál és köpköd :)
2010. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom 20 hónapos .Itthon este mossuk neki.Hétköznap családi napközibe jár ott ebéd után megmossák,és sztem reggeli után is.Kiköpni nem tudja a fogkrémet.
2010. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom 2,5 éves, este mosom a fogát, de a fogkrémeket utálja, nem bírja ezeket a fruttis ízeket, megértem émelyítően édes. Most csak sima vízzel mosom, néha öntök a fogkefére egy pici szájvizet, amibe van fluorid.
2010. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos múlt, amióta van foga eddig 1x mossuk. Majd ha már tud járni és biztosan fogni, azaz magának fogat mosni, akkor 2x szeretném, ha mosna, reggel és este, mint mi.
2010. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!