Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos kisfiam van, sokat...

7 honapos kisfiam van, sokat aggodok hogy hanykor adjak a kisfiamnak enni? Altalaban 8-kor kel reggel. Aki ilyen helyzetben van kerlek irjatok pontos idopontot es kelrek irjatok oda az etkezes tipusat (reggel, tizorai, ebed, uzsonna, vacsora? )

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom 8-kor reggeli.Utána én úgy adnám,hogy 11-kor tízórai(nem túl sok)aztán 2-fél 3 körül ebéd,6-kor uzsi,9-fél 10 körül vacsi.Persze ez annak is a függvénye,hogy este mikor alszik el.

Kb. 3 és fél óránként kéne ennie,ha korán alszik el este,akkor kevesebb az idő , akkor kicsit kisebb mennyiséget adnék.

2009. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 7 hónapos lesz néhány nap múlva. Ő még főképp szopik. Reggel 7 óra körül ébred, olyankor szopizik és vissza is alszik. Legközelebb 10-1/2 11 körül tízóraizik, gyümölcsöt kap, de utána még szopizik is. Du.1 és 1/2 2 körül újra szopik, ez az ebéd. Uzsira 4 és 1/2 5 körül szopi van. Este 8 körül szopik (vacsora). Éjjel még felébred általában 1-2x pár korty tejért. Tehát ez nappal 5 étkezést tesz ki + az éjszakai.
2009. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reggel cicivel kezdjuk ugy 6-7 ora kozott, 9kor szoktam adni a reggelit, 1-kor az ebedet, 5-kor a pepet es fel 9-kor cicit, megint, mert 9-kor mar aliszik. De ugy erzem be kellene iktatnom egy uzsonnat es a vacsorat kesobbre tegyem. A reggeli es az ebed koztt kellene tizorait is tegyek?
2009. márc. 23. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi tápszeresek vagyunk és most volt 5 hónapos és így alakul egy napunk.

7 kor tápszer

10 kor gyümölcs

12 kor tápszer

16 kor főzelék

19 kor tápszer

aztán alvás és Ő még hajnalban egyszer változó időben egyszer kap tápszert és aaztán alvás reggelig.

2009. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.A reggeli szopi nem reggeli?Én annak tekintenén.A 9 órás evést lehetne kicsit csúsztatni,az a tízórai.Aztán ebéd,a pép szerintem uzsi(az is csúszhat kicst)aztán a fél 9-es szopi meg vacsi.
2009. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyolc hós kislányom van. Mi már régóta csak napi négyszer eszünk. Reggel 8-kor tápszer, délben főzelék, délután 4-kor gyümölcs, joghurt, tejpép gyümölccsel, este nyolckor fürdés után tápszer. Szépen fejlődik, a doktornő szerint már 1 éves babának néz ki.
2009. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! az a helhyzet a reggeli szopizással, hogy szerintem már nagyon kevés tejci van ezért a reggeli és a hajnali szopizást egy ételnek tekinteném.
2009. márc. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!