Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pàrom nem foglalkozik a...

Pàrom nem foglalkozik a gyerekekkel. Van egy 2,5eves kisfiunk o igenyli azt hogy az apja foglalkozzon vele de nem. Es vannak a 7honapos ikrek etetesnel komyorogni kell neki hogy etesse meg, de nem hogy meg etetne inkabb alszik! Miehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értseka 9 essel...Hacsak nem volt korábban segítőkészebb, csak most lett ilyen fáradt.

Ha ez utóbbi, akkor utána járnék mi az oka.

Szereznék magamnak segítséget, vagy próbálnám támogatni,hogy rendeződjön a hangulata.

2018. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a férjem az első gyerekünkkel. Én szerettem volna kistesót, mindezt úgy vállalva, h tudtam, vele sem fog eleget törődni. Hát mit ne mondjak, kemény volt egyszemélyben anya, és apa is lenni, de nagyon jól tudtam, hogy csakis az én hibám. Én akartam, én vállaltam. Most 5 és 7 évesek, és szerencsére már tud velük mit kezdeni, így mostmár nem bánom, h így alakult. Sőt ezek után biztos vagyok benne, h ha még nagyobbak lesznek, mégjobb lesz a fiaival a kapcsolata.
2018. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Remélem én sosem leszek ilyen pasi. Nem szeretek másokra csúnyát mondani a háta mögött, de én lenézem az ilyet, és egy ilyen nem férfi a szememben
2018. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mivel nem akarta a gyereket, mit vársz?


Az, hogy azt hazudja, de várta, egy dolog.


Én sem fogok csakazért szülni, mert "elvárás", meg "dehát van férjed", meg "a férjedért meg én már unokázni akarok". És?


Ő dolguk, majd ha ÉN IS akarok gyereket, akkor szülök - vszeg sohasom.

2018. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12

Ez rettenetes.

2018. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az a baj kedves utolsó, ha mindneki a tökéletes apát várná, és csak tökéletes apának szülne gyereket, akkor sajnos kihalna az emberiség.
2018. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!