Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pàrom nem foglalkozik a...

Pàrom nem foglalkozik a gyerekekkel. Van egy 2,5eves kisfiunk o igenyli azt hogy az apja foglalkozzon vele de nem. Es vannak a 7honapos ikrek etetesnel komyorogni kell neki hogy etesse meg, de nem hogy meg etetne inkabb alszik! Miehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Az,hogy olyan sz.r társat választottál magadnak,mint én

Nekem sem törődik a gyerekekkel a párom

2018. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg tőle! Talán mi jobban tudjuk idegenként? Üljetek le, mondd el, hogy neked milyen nehéz, és kérdezd meg miért nem foglalkozik veletek többet. Talán olyat is megtudsz, amire nem is gondolnál. Lehet, hogy stresszesebb mostanában, elfárad a munkahelyén, kiégett, nem érzi jól magát, stb. Neki sem lehet könnyű ez az időszak, de ha őszintén megbeszélitek talán sikerül igazságosabban elosztani a terheket.
2018. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen az, amikor valaki a társadalmi elvárás miatt csinál gyerekeket, nem pedig saját akaratból.
2018. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
O is akarta oket ?
2018. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy akarta őket, utolsó, ezen az oldalon minden pasi akarta a gyereket, sőt még jobban mint az anya, de aztán csoda, vagy valami sátáni erő hatására az összes megváltozik, 180 fok fordulattal, és a kérdezők persze nem értik, hiszen sosem volt ilyen a férj.
2018. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Ja, igen, akarta hát...

Kérdező, pontosan tudod, mi az oka, nem kell játszani a hülyét. Tudtad, kit választottál, nem kell azzal jönni, hogy a gyerekek születése előtt nem volt ilyen. Lejárt lemez, lapozzunk. A 2,5 évessel sem törődik, te erre mit csinálsz ? Szülsz neki még több gyereket.

2018. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Jóvan, 6, hát kellett a csokhoz.
2018. aug. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Mikor elolvastam hogy nem torodik a 2,5 evessel akkor oke afelhaborodasod se utanabolvastam hogy van 2 iker hat szegeny besokkalt szerintem munka utan kesz van
2018. aug. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szar apa, nem törődik a gyerekkel, király, szüljünk neki mág gyereket! Egyszer valaki árulja már el nekem, hogy juttok el addig a gondolatig, hogy egy olyan apának, aki az első gyerekkel se foglalkozik, még szüljetek! Ha azt láttam volna, hogy a férjem nem veszi ki a részét a lányunkkal kapcsolatos teendőkből, az utolsó dolog, ami eszembe jutott volna, hogy legyen mág egy gyerekünk...
2018. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 9-es hozzászólót tudnám ismetelni.
2018. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!