Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerre tobb tapszert lehet?

Egyszerre tobb tapszert lehet?

Figyelt kérdés

Ertem ezt ugy, hogyha van 3fajta tapszer otthon, mind a 3 hipoallergen. Csak egyiktol szekrekedese van, masiktol nem lakik jol, harmadiktol megint szekrekedese van. Ebbol ket tapszer hasfajasra lett veve. Miluil, milumil komfort, es a beba sensitiv. Csakhogy kozben javasoltak az espumisant szekrekedesre-hasfajasra. Ezert kerdezem (most agyaltam csak rajta).

Mert igazsag szerint a sima mulumil lenne a legjobb laktatas celjabol. Csak nem szerettem volna kidobni a teljes zacskokat. (7hetes)


2018. aug. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Marmint 3fele tapszert adbal neki???

Hát szerintem ez nagyon rossz ötlet , megviselné. Megkell találni a jót, mi 7 tapszert probaltunk ki mire :

Nem bukott

Nem fajt a hasa

Nem volt hasmenése

Nem volt székrekedése


Espumisab egész jó, de Bio Giai es Gripe water(angol víz) kombó SOKKAL , de sokkal hatásosabb és természetesebb, na megy gyorsabban is hat es nem is kell olyan gyakran adni Neki.

Nalunk mind 3 nal bevalt+akiknek ajanlottam, sokan hálálkodtak érte!:-(

2018. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:-)
2018. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekunk a nio gaia nem volt jo, ugyanugy sirt kakilasnal, mindig lazmerozes lett belole. 😔 Most a laevolacot es az espumisant javasoltak nekunk hogy egyik szekletlazito, masik hasfajasra van.
2018. aug. 13. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, próbáld ki a lactogent. Nekünk épp időben sikerült megtalálni, így nem lett hasfájós a lányom. Fent említettektől neki is szorulása volt, fájt a hasa
2018. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!