Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babával ha elutazt...

1 év körüli babával ha elutaztok, felborul a napirendetek?

Figyelt kérdés
Mi most 3 napja vagyunk a nagyinál vidéken, de visszatértünk a két alvásra, reggel pedig korán ébred..
2010. jún. 21. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hol igen, hol nem. Többnyire csak az utazás napján borul a napirend, amúgy nem. De persze, megesik. Gondolom a más környezet is tesz róla. Ha hazamentek, úgyis rendeződik minden, legalábbis nálunk mindig így van.
2010. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi


Igen, itt most szaladgálnak az unokatesók körülötte, "nyúzzák", meg ebben az utazóágyban nem tud úgy aludni, mint otthon..

2010. jún. 21. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
9 hónapos kisfiammal most voltunk 3 napot siófokon, eddig még nem aludtunk vele máshol. de szerencsére nem borult semmi, mert amikor álmos volt aludt, akár kocsiban, babakocsiban, utazóágyban, amikor éhes volt evett, épp ahol érte, de a napi ritmusunk ugyanúgy megmaradt! az esti lefekvés is ugyanakkor volt mint itthon, reggel ugyanakkor kelt mint itthon. mondjuk én itthon következtes és napirendpárti vagyok, szerintem ezért is sikerült.
2010. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!