Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a napirendetek újszülöt...

Milyen a napirendetek újszülött babátokkal? Esték, éjjelek, hogy zajlanak?

Figyelt kérdés

19napos a lányom és az esték förtelmesek, vagy nem akar elaludni, csak cicin, vagy világosban, vagy ha bealszik, 10perc után fent van, és kézben meg el van. A fiam szopizott és aludt.. teljesen meg vagyok lőve, már sok mindent kipróbáltunk, de semmi.. amikor éjjel felébred szopizni, akkor meg van úgy hogy 2 órán keresztül nem akar visszaaludni, a kezemben meg bólogat, lerakom és visít... ez így nem jóó, ötleteket, tanácsokat, praktikákat szívesen vennék!!

Ja a másik a böfi, hogy csaljátok ki...mert nekünk nem nagyon akar kijönni...sajnos. Segítsetek!


2011. szept. 23. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nálunk ugyanez volt, a kisfiam most 3 hónapos és kb. egy hónapja változott a helyzet, hogy este elalszik 10-kor és alszik reggelig. De mi is megszenvedtük, nem akart aludni este, ha letettük ordított. Én úgy csináltam, hogy olykor az éjjeli szoptatásnál magam mellé fektettem és úgy szoptattam, majd persze mindketten elaludtunk és olyan 1 óra múlva raktam be az ágyába, ott még két órát aludt, vagy a hasunkra fektettük és úgy altattuk el. De idővel változik és minden rendben lesz. Most persze napközbe nem akar az ágyában aludni :)
2011. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát előszőr is: napirend nincs.

a böfit sétálgatva lehet kihozni a fiamból, ő is nehezen böfizős, meg ahogy fogom, kicsit megnyomom a hátát, az is jó szokott lenni. finoman, egész tenyérrel.

nekem is ilyen kis rosszaság volt a fiam, nekem ő a második baba.

esténként mindig ugyanazt csináld, még ha sír is, egy pár nap, és megszokja.

az rossz, ha mindennel póbálkozol, nem tudja mit akarsz.

sokan majd ellenzik, de én fekve megszoptattam a mi ágyunkba, és ott is marad. éjjel sem járkáltam az első hónapban, nem veszem fel, ha sír, ott vagyok, nyugtatom, simizem, de nem vagyok hajlandó hurcolni éjjel.

ez be is vált. nem is igénylik. inkább aludjon mellettem, minthogy szaladgáljak.

1 hósan kezdtem a kiságyhoz szoktatni.

2011. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, én mindkettőt magam mellett altattam. Így soha nem volt éjszakai sírás, ha felébredtek, csak rácuppantak a cicire, majd aludtak tovább. Így én is nyugodtan alhattam. A büfi meg nem kötelező gyakorlat! Nekem pl. alig-alig büfiztek. Oldalt fektettem őket, így gond nélkül kifolyt, ha mégis volt valami, de tudni kell, hogy nagyon ügyesen szopizó babánál nem feltétlenül van büfi, mert nem nyel levegőt.
2011. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!