Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. szülinapra homokozójáték...

1. szülinapra homokozójáték jó ajándék?

Figyelt kérdés
Persze, lesz más is, ez csak az egyik ajándék. De nem túl korai még neki? Nem nagyon voltak sosem körülöttem kisbabák, kicsit tanácstalan vagyok :) Mondjuk már megvettük, de nem lesz gáz odaadni?
2018. aug. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, lányom homokozott már 1 évesen.
2018. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Decemberi a lányom, ő augusztusban kapott, szereti. 1 évesnek már bőven jó lesz. 😊
2018. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Júliusi gyerekem tavasszal ült már homokozóban nagytesóval, ugyan nem lapátolta a homokot még, de azért elnézegette a játékokat és próbálkozott, vödörbe a kezével próbálta is tenni a homokot.
2018. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes ajándék. Arra figyelj, hogy naaagy csillogós zörgős papírba legyen csomagolva -> az lesz a legnagyobb sztár az összes között.

Amúgy mag, ha kicsinek gondolod a homokozáshoz, egyszerűen addig játszik vele a kádban fürdéskor.

2018. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!